Dato:01.01.1970
Sted:

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
22.04.14Tirsdagstrening
24.04.14Treningsløp - Ishavet
26.04.14Norwegian spring - Vårspretten
26.04.14Norwegian spring - Vårstafetten
27.04.14SOLrenningen
29.04.14Tirsdagstrening
30.04.14Østfoldsprinten 1
01.05.14KVISTKVASET
03.05.1410MILA
06.05.14Tirsdagstrening
07.05.14Østfoldsprinten 2
08.05.14Treningsløp - Torebråte
10.05.14Knut Valstads minneløp
11.05.1415-STAFETTEN
13.05.14Tirsdagstrening
14.05.14Østfoldsprinten 3
15.05.14MM-SPRINT
20.05.14Tirsdagstrening
21.05.14KM-sprint
22.05.14Treningsløp - Rambergåsen
24.05.14Klubb-KM stafett
27.05.14Tirsdagstrening
29.05.14MOSSEMESTERSKAP
31.05.14Unionsmatchen - individuell langdistanse
01.06.14Unionsmatchen - stafett
03.06.14Tirsdagstrening
04.06.14Østfoldsprinten 4 / Sport8serien 1
06.06.14Treningsløp - Deør
10.06.14Tirsdagstrening
11.06.14Sport8serien 2
12.06.14Treningsløp - Larkollen
17.06.14Tirsdagstrening
19.06.14O-løp på gamle måten
27.06.14Norsk o-festival - dag 1
28.06.14Norsk o-festival - dag 2
29.06.14Norsk o-festival - dag 3
19.07.14O-Ringen overnatting
08.08.14Night Hawk - stafett
09.08.14Night + Day Hawk - stafett
17.08.14Kretsløp - Indre Østfold
20.08.14Sport8serien 3
21.08.14Treningsløp - Larkollen øst
24.08.14KM-lang
26.08.14Tirsdagstrening
27.08.14Sport8serien 4
28.08.14Treningsløp - Bråte
30.08.14KM-mellomdistanse
31.08.14KM-stafett for Østfold + Oslo&Akershus
02.09.14Tirsdagstrening
03.09.14Sport8serieløp - Kureåsen
04.09.14Treningsløp - Kureåsen
06.09.14O-trolleir
07.09.14Varteigløpet (kretsløp)
09.09.14Tirsdagstrening
11.09.14Treningsløp - Mossemarka syd
14.09.14Kretsløp - Henestangen
16.09.14Tirsdagstrening
18.09.14Treningsløp - Ringvoll skole
20.09.14Sport8serien finale
21.09.14Tunevannet rundt
23.09.14Tirsdagstrening
25.09.14Treningsløp - Augerødmåsan
30.09.14Tirsdagstrening
02.10.14Treningsløp - Molbekk
07.10.14Tirsdagstrening
10.10.14Treningsløp - Årvolltangen
11.10.1425MANNA
18.10.14Blodslitet
01.11.14MM-ULTRALANG
09.11.14Jættemilen
31.12.14Nyttårsløpet