Resultater fra Kråkecup #1

15-11-20, 20:08
Til tross for ufyselig være med vind og regn stilte snaut 70 løpere til start i det første løpet i kråkecupen. 40 av disse var lokale løpere. Løpet var en bysprint med islett av sjønær pirorientering og skogsorientering i Reierskogen.
Lokale resultater:

Urokråke D11-12, 4 300 m (2): 1) Tuva Fosser Lundsrud, OK Moss, 55.48.

Urokråke H11-12, 4 300 m (3): 1) Anders Rostveit Elmi, OK Moss, 47.07, 2) Selmer Løken, OK Moss, 1.12.50, 3) Trym Breimo, OK Moss, 1.17.24.

Urokråke D13-14, 6 100 m (1): 1) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 1.08.13.

Urokråke H13-14, 6 100 m (3): 1) Johan Haugstvedt , Indre Østfold, 1.02.23, 2) Birk Breimo, OK Moss, 1.06.24.

Urokråke D15-16, 6 100 m (3): 1) Erika Lind-Larsen, OK Moss, 1.00.29, 2) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 1.02.18, 3) Julie Sophie Wold, OK Moss, 1.07.58.

Urokråke D17-34, 9 600 m (2): 1) Karoline Bjørnerød, OK Moss, 1.50.06, 2) Ida Elisabeth Finstad, OK Moss, 2.06.31.

Urokråke H17-34, 9 600 m (7): 1) Göran Winblad, Fredrikstad SK, 1.04.15, 1) Göran Winblad, Fredrikstad SK, 1.04.15, 3) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 1.12.20, 5) Adam Kristiansen, OK Moss, 1.35.09, 6) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.40.05, 7) Håkon Klubnes, OK Moss, 1.55.56.

Veterankråke D35-49, 9 600 m (2): 1) Kristine Roskifte, OK Moss, 1.53.44, 2) Hanne Wold, OK Moss, 1.54.30.

Veterankråke H 35-49, 9 600 m (7): 1) Øyvind Løken, OK Moss, 1.18.44, 2) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.20.02, 3) Martin Malmstrøm, OK Moss, 1.20.37, 4) Thomas Roskifte, OK Moss, 1.30.08, 5) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.35.43, 6) Øystein Olsen, OK Moss, 1.38.01, 7) Vegar Kristiansen, OK Moss, 1.43.22.

Veterankråke D50-69, 6 100 m (7): 1) Trine Marit Justad Raaen, Lierbygda OL, 1.07.10, 6) Tonje Holm, OK Moss, 1.19.44, 7) Reidun Braathen, OK Moss, 1.22.34.

Veterankråke H50-69, 6 100 m (15): 1) Magne Janitz, , 55.06, 7) Stein Klyve, OK Moss, 1.05.14, 8) Odd-Ragnar Pettersen, OK Moss, 1.08.49, 11) Christopher Schive, OK Moss, 1.12.39, 12) Harald Bauger, OK Moss, 1.16.14, 13) Roy Gjerding, OK Moss, 1.26.17.

Veterankråke D70, 4 300 m (2): 1) Inger Lindløv, OK Moss, 1.01.07, 2) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.29.00.

Veterankråke H70, 4 300 m (3): 1) Anders Johan Krosby, Fredrikstad SK, 49.32, 1) Anders Johan Krosby, Fredrikstad SK, 49.32, 3) Knut Lindløv, OK Moss, 59.21.

Flaksekråke kort, 4 300 m (4): 1) Anne-Grete Austad, Raumar Orientering, 54.49, 4) Elisabet Breimo, OK Moss, 1.34.49.

Flaksekråke mellom, 6 100 m (5): 1) Morten Breimo, OK Moss, 1.01.46, 2) Ole Johannes Nedrebø, OK Moss, 1.13.04, 3) Kristin Halland Skjerve, OK Moss, 1.25.14, 4) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 1.31.16.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
29.11.20Kråkecup #2 mellomdistanse
01.12.20Tirsdagstrening
03.12.20Torsdagsintervall
08.12.20Tirsdagstrening
10.12.20Torsdagsintervall
15.12.20Tirsdagstrening
17.12.20Torsdagsintervall