Resultater fra Kråkecup #3

13-12-20, 16:14
Snaut 90 løpere stilte til start i det tredje løpet i kråkecupen som denne gangen gikk på nylig oppdatert sprintkart på Store Brevik. De to lengste løypene fikk også bryne seg på en del skogsorientering midtveis.

Resultater for OK Moss-løpere:

2020-12-13 Kråkecup #3

Urokråke D11-12 (4): 1) Tuva Fosser Lundsrud, OK Moss, 25.52, 3) Aisha Elmi, OK Moss, 45.10.

Urokråke H11-12 (3): 1) Selmer Løken, OK Moss, 28.38, 2) Anders Rostveit Elmi, OK Moss, 30.32, 3) Trym Breimo, OK Moss, 31.42.

Urokråke D13-14 (1): 1) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 36.15.

Urokråke H13-14 (4): 1) Birk Breimo, OK Moss, 26.02, 3) Anders Hovgaard Eisvang, OK Moss, 32.47, 4) Brage Kristiansen, OK Moss, 36.37.

Urokråke D15-16 (2): 1) Julie Sophie Wold, OK Moss, 52.34.

Urokråke D17-34 (2): 1) Karoline Bjørnerød, OK Moss, 46.51, 2) Hedda Rytter Tveiten, OK Moss, 1.22.04.

Urokråke H17-34 (6): 1) Göran Winblad, Fredrikstad SK, 28.54, 2) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 32.37, 3) Sebastian Blomfeldt Unnerud, OK Moss, 35.56, 4) Håkon Klubnes, OK Moss, 52.41, 5) Lars Byenstuen, OK Moss, 1.22.07.

Veterankråke D35-49 (4): 1) Hanne Wold, OK Moss, 29.01, 2) Kristine Roskifte, OK Moss, 37.41, 3) Bente Fosser Lundsrud, OK Moss, 43.41, 4) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 48.31.

Veterankråke H 35-49 (8): 1) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 33.46, 2) Øyvind Løken, OK Moss, 37.01, 3) Martin Malmstrøm, OK Moss, 39.52, 4) Øystein Olsen, OK Moss, 40.52, 5) Morten Fredh, OK Moss, 42.13, 6) Morten Breimo, OK Moss, 51.50, 7) Vegar Kristiansen, OK Moss, 1.08.06, 8) Ole Kristian Underud, OK Moss, 1.16.12.

Veterankråke D50-69 (9): 1) Solveig Sikkeland, Tyrving IL, 28.26, 2) Tonje Holm, OK Moss, 36.49, 5) Reidun Braathen, OK Moss, 40.09, 8) Hege Rytter Jakobsen, OK Moss, 56.13.

Veterankråke H50-69 (15): 1) Knut Bjørkelo, Nordre Follo Orientering, 23.27, 4) Christopher Schive, OK Moss, 27.21, 9) Axel Bromander, OK Moss, 31.12, 10) Odd-Ragnar Pettersen, OK Moss, 31.50, 12) Harald Bauger, OK Moss, 34.03, 13) Roy Gjerding, OK Moss, 34.25, 14) Mange Janitz, OK Moss, 35.33.

Veterankråke D70 (2): 1) Inger Lindløv, OK Moss, 44.19, 2) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.06.01.

Veterankråke H70 (4): 1) Per Reidulf Holm, OK Moss, 33.55, 2) Knut Lindløv, OK Moss, 44.32, 3) Odd Korslund, OK Moss, 52.44, 4) Per Oscar Saugestad, OK Moss, 56.30.

Flaksekråke kort (3): 1) Per Arne Arnesen, Nordre Follo Orientering, 24.04, 2) Anita Rostveit, OK Moss, 45.13, 3) Elisabet Breimo, OK Moss, 46.18.

Flaksekråke mellom (8): 1) Kjetil Karlsen, Team Jeløy, 30.35, 2) Martin Hovgaard Eisvang, OK Moss, 32.38, 3) Ole Johannes Nedrebø, OK Moss, 35.21, 4) Jan Løken Johannessen, OK Moss, 37.17, 7) Ingrid Bratland Carlsen, OK Moss, 45.19, 8) Kaia Tveiten, OK Moss, 55.59.

Flaksekråke lang (4): 1) Jo Inge Fjellstad, Ås-NMBU Orientering, 36.31, 2) Tore Bjørnerød, OK Moss, 41.21, 3) Mange Janitz, OK Moss, 45.59.

Urokråke Nybegynner (9): 1) Mira Fosser Lundsrud, OK Moss, 14.44, 2) Solan Løken, OK Moss, 15.58, 3) Elise Holm Nedrebø, OK Moss, 17.07, 4) Aron Rostveit Elmi, OK Moss, 19.17, 5) Shire Elmi, OK Moss, 19.21, 6) Theo Pedersen, OK Moss, 23.31, 7) Marion Lie Redahlen, OK Moss, 31.24, 7) Mia Pedersen, OK Moss, 31.24, 9) Eline Pedersen, OK Moss, 31.36.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
07.02.21Kråkecup#7
14.02.21Kråkecup#8
07.03.21Kråkecup finale