5 mosseseire i Kråkecup #5

10-01-21, 20:30
Tuva (D11-12), Emma (D13-14), Hanne (D35-49), Jon Pedersen (H35-49) og Martin Malmstrøm (Flaksekråke mellom) tok hver sin seier i det femte løpet i vinterens kråkecup. Løpet gikk i Mossemarka med arena på Trapbanen.
2021-01-10 Kråkecup #5 - Banana Boys Edition

Urokråke D11-12 (4): 1) Tuva Fosser Lundsrud, OK Moss, 29.33, 3) Aisha Rostveit Elmi, OK Moss, 50.16, 4) Elise Holm Nedrebø, OK Moss, 57.38.

Urokråke H11-12 (4): 1) Ville Emil Wingstedt, Halden SK, 24.10, 2) Selmer Løken, OK Moss, 27.23, 3) Anders Rostveit Elmi, OK Moss, 30.21, 4) Trym Breimo, OK Moss, 46.42.

Urokråke D13-14 (5): 1) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 43.24, 2) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 48.35, 3) Erle Elise Wold, OK Moss, 1.25.43, 4) Erle Pedersen Wetterhus, OK Moss, 1.25.47.

Urokråke D15-16 (3): 1) Ylva Klausen, Sturla, IF, 52.17, 2) Erika Lind-Larsen, OK Moss, 52.33.

Urokråke H15-16 (5): 1) Magnus Skourup Rognebakke, Sturla, IF, 49.30, 4) Birk Breimo, OK Moss, 58.15.

Urokråke D17-34 (8): 1) Kristin Melby Jacobsen, Lardal OL, 40.25, 4) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 54.36, 6) Julie Sophie Wold, OK Moss, 1.00.54.

Urokråke H17-34 (10): 1) Niels Christian Hellerud, Halden SK, 49.23, 7) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.21.09, 8) Christoffer Gzyl, OK Moss, 1.44.04.

Veterankråke D35-49 (3): 1) Hanne Wold, OK Moss, 1.14.03, 3) Kristine Roskifte, OK Moss, 1.36.17.

Veterankråke H 35-49 (13): 1) Jon Pedersen, OK Moss, 58.12, 2) Øyvind Løken, OK Moss, 1.02.38, 4) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.03.20, 7) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.13.14, 8) Donatas Kontautas, OK Moss, 1.13.36, 9) Thomas Roskifte, OK Moss, 1.19.41.

Veterankråke D50-69 (11): 1) Solveig Sikkeland, Tyrving IL, 39.42, 8) Reidun Braathen, OK Moss, 1.00.06, 9) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 1.02.22.

Veterankråke H50-69 (26): 1) Kjetil Bjørlo, Halden SK, 41.21, 7) Erik Sandbæk, OK Moss, 51.02, 12) Tore Bjørnerød, OK Moss, 56.24, 19) Odd-Ragnar Pettersen, OK Moss, 1.07.39, 20) Martin Hovgaard Eisvang, OK Moss, 1.15.38, 22) Harald Bauger, OK Moss, 1.25.25, 23) Roy Gjerding, OK Moss, 1.25.55.

Veterankråke D70 (2): 1) Else Stordal, OL Tønsberg og omegn, 1.06.01, 2) Inger Lindløv, OK Moss, 1.12.18.

Veterankråke H70 (8): 1) Svein S Jacobsen, Tyrving IL, 39.36, 2) Per Reidulf Holm, OK Moss, 51.24, 4) Odd Korslund, OK Moss, 58.18, 5) Knut Lindløv, OK Moss, 1.03.47, 7) Per Oscar Saugestad, OK Moss, 1.06.58.

Flaksekråke kort (11): 1) Anja Wingstedt, Halden SK, 34.49, 4) Ole Johannes Nedrebø, OK Moss, 55.45, 6) Jan Løken Johannessen, OK Moss, 1.00.05, 8) Ingrid Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.04.30, 9) Kristin Lind-Larsen, OK Moss, 1.04.33, 10) Bente Fosser Lundsrud, OK Moss, 1.07.54.

Flaksekråke mellom (8): 1) Martin Malmstrøm, OK Moss, 47.46, 4) Morten Breimo, OK Moss, 1.06.44, 7) Ole Kristian Underud, OK Moss, 1.15.05.

Flaksekråke C (10): 1) Stian Lillegård, Lillomarka OL, 34.13, 5) Aron Rostveit Elmi, OK Moss, 47.21, 6) Anita Rostveit, OK Moss, 47.27, 7) Shire Elmi, OK Moss, 50.15, 8) Tonje Holm, OK Moss, 57.40, 9) Olivia b. Hanslien, OK Moss, 1.22.39, 10) Helle Bach Hanslien, OK Moss, 1.22.59.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
07.02.21Kråkecup#7
14.02.21Kråkecup#8
07.03.21Kråkecup finale