Resultater fra Gimleløpet

15-04-12, 21:11
Seier til Johanne begge dager, Stian og Thomas til topps hver sin dag i H13-16C, Tore med seier i H40 på lørdag og Harald Lundhaug med seier begge dager i H70 ble helgens mossevinnere da Gimle arrangerte 2-dagersløp ved Hiås i Aremark.
Lørdagens resultater:

N-åpen, 2 200 m
Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 18.43, Alfred Bjørnerød, OK Moss, 29.36, Ingrid Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 31.36.

D 11-12, 2 600 m
1) Ragne Wiklund, Nydalens SK, 22.43, 3) Karoline Bjørnerød, OK Moss, 32.15.

D 11-12N, 2 100 m
1) Ida Aabogen Haugaard, Skaukameratene OL, 22.03, 5) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 28.34.

D 13-14, 2 300 m
1) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 25.03.

D 15-16, 3 300 m
1) Anneli Grindstad, Sarpsborg OL, 32.46, 5) Tuva Bjerketvedt, OK Moss, 45.21.

D 17-C, 2 600 m
1) Kristin Grimsrud, Skaukameratene OL, 34.21, 3) Mona Skjæggestad, OK Moss, 35.04.

D 60-, 2 700 m
1) Marit Bokerød Hansen, Idd Sportsklubb, 36.29, 2) Inger Lindløv, OK Moss, 40.53.

H 13-16C, 2 600 m
1) Stian Andresen, OK Moss, 31.58, 2) Willy Monason Schumacher, OK Moss, 35.33, 3) Karl Kristian Gjølsjø, OK Moss, 56.59.

H 40-, 4 700 m
1) Tore Bjørnerød, OK Moss, 34.43, 10) Hallvard Koren, OK Moss, 41.34.

H 50-, 3 700 m
1) Per Kristian Ekeberg, IL Tyrving, 27.02, 2) Jan Bjerketvedt, OK Moss, 28.04, 6) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 31.07, 15) Roy Gjerding, OK Moss, 46.02.

H 60-, 3 300 m
1) Jimmy Nordli, Trøsken IL, 31.37, 9) Knut Lindløv, OK Moss, 45.57.

H 70-, 2 700 m
1) Harald Lundhaug, OK Moss, 28.10, 3) Harald Wibye, OK Moss, 43.15.

Søndagens resultater:

N-åpen, 2 300 m
Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 15.56, Alfred Bjørnerød, OK Moss, 16.45, Ingrid Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 32.43.

D 11-12, 2 500 m
1) Ragne Wiklund, Nydalens SK, 20.55, 3) Karoline Bjørnerød, OK Moss, 27.52.

D 13-14, 2 600 m
1) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 26.47.

D 15-16, 4 100 m
1) Anine Ahlsand, Nydalens SK, 31.56, 17) Tuva Bjerketvedt, OK Moss, 45.23.

D 17-C, 3 300 m
1) Kristin Grimsrud, Skaukameratene OL, 47.32, 5) Marit-Elin Iden, OK Moss, 56.47, 6) Mona Skjæggestad, OK Moss, 1.11.11.

D 60-, 3 000 m
1) Marit Bokerød Hansen, Idd Sportsklubb, 43.08, 2) Inger Lindløv, OK Moss, 47.22, 3) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.08.07.

H 13-16C, 2 500 m
1) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 23.06, 2) Karl Kristian Gjølsjø, OK Moss, 24.43, 3) Stian Andresen, OK Moss, 26.28, 4) Willy Monason Schumacher, OK Moss, 30.55.

H 40-, 7 200 m
1) Kjetil Bjørlo, Halden SK, 52.26, 2) Tore Bjørnerød, OK Moss, 54.10, 12) Hallvard Koren, OK Moss, 1.06.48, 19) Kjetil Karlsen, OK Moss, 1.10.39.

H 50-, 4 600 m
1) Terje Mathisen, Nydalens SK, 34.28, 4) Jan Bjerketvedt, OK Moss, 38.34, 13) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 50.50, 14) Roy Gjerding, OK Moss, 52.49.

H 60-, 4 100 m
1) Leif Bokerød, Idd Sportsklubb, 39.20, 3) Per Reidulf Holm, OK Moss, 44.59.

H 70-, 3 000 m
1) Harald Lundhaug, OK Moss, 36.38, 3) Harald Wibye, OK Moss, 50.19, 5) Bjørn Jakobsen, OK Moss, 57.46.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
11.12.18Tirsdagstrening
18.12.18Tirsdagstrening