Sesongstart i Halland

10-03-19, 16:28
Enkelte mosseløpere har tatt turen for å delta i den tradisjonelle svenske Hallandspremiären. Det starter med nattløp på fredag og fortsetter med mellomdistanse lørdag og langdistanse søndag.
2019-03-08 Kattegattnatt

H18, 5 830 m (18): 1) Linus Lundberg, OK Bävern, 40.23, 12) Christopher Ladim, OK Moss, +12.03.

D16, 3 920 m (12): 1) Sabina Aumo, Kungälvs OK, 27.58, 7) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, +7.05, 10) Julie Wold, OK Moss, +9.26.

H16, 4 450 m (26): 1) Oscar David Broman Jensen, FarumTisvilde OK, 29.02, 8) Alfred Bjørnerød, OK Moss, +4.47.

H50, 4 950 m (22): 1) Ulrik Olsson, Brattås CK, 37.40, 6) Tore Bjørnerød, OK Moss, +6.05.

2019-03-09 Hallandspremiären, medel

D18, 3 760 m (21): 1) Emma Ling, IK Hakarpspojkarna, 28.14, 13) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, +14.24.

H18, 3 900 m (24): 1) Valter Pettersson, OK Tisaren, 22.18, 19) Christopher Ladim, OK Moss, +11.24.

D16, 3 490 m (38): 1) Sigrid Høyer Staugaard, FIF Hillerød, 24.31, 13) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, +9.17, 24) Julie Wold, OK Moss, +18.11.

H16, 3 590 m (57): 1) Viktor Gunnarsson, IK Hakarpspojkarna, 20.52, 13) Alfred Bjørnerød, OK Moss, +3.07.

H50, 3 760 m (38): 1) Lennart Söderberg, IK Hakarpspojkarna, 25.36, 3) Tore Bjørnerød, OK Moss, +0.31.

H60, 3 480 m (27): 1) Sixten Westlund, OK Tyr, 24.55, 23) Roy Gjerding, OK Moss, +21.26.

2019-03-10 Hallandspremiären, lång

D18, 4 970 m (15): 1) Lovisa Weiden, Skåneslättens OL, 44.26, 9) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, +12.09.

H18, 6 570 m (20): 1) Hugo Setthagen, OK Tranan, 42.39, 17) Christopher Ladim, OK Moss, +37.42.

D16, 4 640 m (31): 1) Lisa Åkesson, Markbygdens OK, 33.48, 24) Julie Wold, OK Moss, +36.59.

H16, 5 370 m (51): 1) Olle Karlsson, IK Hakarpspojkarna, 36.09, 34) Alfred Bjørnerød, OK Moss, +16.18.

H50, 5 990 m (34): 1) Ingvar Åkesson, IFK Göteborg Orientering, 44.54, 5) Tore Bjørnerød, OK Moss, +2.34.

H60, 4 940 m (21): 1) Sixten Westlund, OK Tyr, 39.41, 21) Roy Gjerding, OK Moss, +34.21.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
21.05.19Tirsdagstrening
22.05.19Østfoldsprinten 3
23.05.19Treningsløp
26.05.19NM Sprint stafett
28.05.19Ungdomsserien løp 3
29.05.19Tirsdagstrening
30.05.19Treningsløp / Mossemesterskap lang
01.06.19Klubb KM Stafett
02.06.19Flex-o-løp
05.06.19Østfoldsprinten finale
23.06.19Sommerløpet ØOK
28.06.19Norsk O-festival, sprint
29.06.19Norsk O-festival, mellom
30.06.19Norsk O-festival, lang