Aurora vant Solrenningen

07-04-19, 16:38
Etter 3. plass i Vårspretten fulgte Aurora opp med seier i Solrenningen i D19-20E.
Resultater for OK Moss-løpere:

2019-04-07 Norwegian Spring - Solrenningen

N-åpen, 2 750 m (74): Olivia Roskifte, OK Moss, fullført.

D 11-12, 2 920 m (20): 1) Helene Scheele, Nydalens SK, 18.10, 10) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 26.41, 14) Erle Elise Wold, OK Moss, 30.22.

D 15, 4 650 m (17): 1) Mathea Gløersen, OL Tønsberg og omegn, 32.38, 4) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 43.20, 14) Julie Sophie Wold, OK Moss, 1.01.23.

D 17-18 E, 6 430 m (33): 1) Oda Scheele, Nydalens SK, 57.11, 22) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.24.19.

D 19-20 E, 7 300 m (18): 1) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.01.12.

D 40-, 5 380 m (9): 1) Ragnhild Myrvold Skovlyst, Kongsberg OL, 48.07, 9) Linda Fredh, OK Moss, 1.24.57.

D 40-AK, 4 030 m (10): 1) Aasne Fenne Hoksrud, Bækkelagets SK, 35.17, 3) Hanne Wold, OK Moss, 49.35, 5) Kristine Roskifte, OK Moss, 51.20.

D 70-, 3 530 m (8): 1) Kari Strande, Ringerike OL, 41.03, 4) Inger Lindløv, OK Moss, 55.07.

H 11-12N, 2 870 m (2): 1) Benjamin Buhler, Måren OK, 37.08, 2) Oskar Roskifte, OK Moss, 52.54.

H 13-16C, 3 150 m (16): 1) Elias Andenæs, Asker Skiklubb, 35.22, 6) Christoffer Gzyl, OK Moss, 44.43.

H 15, 5 700 m (29): 1) Philip Lehmann Romøren, Fossum IF, 47.44, 3) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 49.36, 4) Sondre Ladim, OK Moss, 50.03.

H 16, 5 700 m (28): 1) Teodor Mo Hjelseth, Nydalens SK, 44.31, 19) Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 1.06.38.

H 17-18E, 8 450 m (35): 1) Cornelius Bjørk, Sandefjord OK, 57.59, 1) Nils Tveite, Ås-NMBU Orientering, 57.59, 14) Christopher Ladim, OK Moss, 1.15.57.

H 35-, 7 380 m (8): 1) Kjell Arild Karlsen, Fredrikstad SK, 58.22, 2) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.01.57.

H 40-, 7 380 m (13): 1) Asgeir Mjøsund, Nydalens SK, 51.54, 6) Thomas Roskifte, OK Moss, 1.06.26.

H 50-, 6 590 m (47): 1) Leif Størmer, Fossum IF, 46.18, 34) Hallvard Koren, OK Moss, 1.10.04.

H 70-, 4 030 m (20): 1) Willy Grønstad, Gimle IF, 37.37, 5) Per Reidulf Holm, OK Moss, 42.12.

H 75-, 3 530 m (15): 1) Kjell Gorm Røkke, Tyrving IL, 40.44, 2) Harald Lundhaug, OK Moss, 41.12, 15) Knut Lindløv, OK Moss, 1.36.00.

DIR-AL, 6 400 m (29): 1) Anders Nordberg, Nydalens SK, 37.36, 6) Henning B Carlsen, OK Moss, 55.31.

DIR-C, 3 290 m (18): 1) Sofie Oraug-Rygh, IL Koll, 43.33, 6) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 56.26.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister

Ingen oppføringer i kalender