Ny seier til Aurora i Lørdagskjappen

13-04-19, 22:23
Aurora vant D19-20E med et drøyt halvminutt. Over 30 barn og ungdommer fra OK Moss deltok i årets Lørdagskjappen der totalt ca. 1500 deltakere stilte til start.
Resultater for OK Moss-løpere:
2019-04-13 Lørdagskjappen

N-åpen, 1 470 m (70): Sondre Davidsen Håvak, OK Moss, fullført; Sofia Hansen, OK Moss, fullført; Elise Holm Nedrebø, OK Moss, fullført; Kristian Lind-Larsen, OK Moss, fullført; Mira Lundsrud, OK Moss, fullført; Solan Løken, OK Moss, fullført; Eline Pedersen, OK Moss, fullført; Mia Pedersen, OK Moss, fullført; Marion Lie Redalen, OK Moss, fullført.

D -10, 1 420 m (7): Tuva Lundsrud, OK Moss, 16.08.

D 11-12, 2 080 m (26): 1) Jenny Danevad, Fredrikstad SK, 18.46, 5) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 30.56, 11) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 39.56, 19) Erle Pedersen Wetterhus, OK Moss, 49.34, 24) Erle Elise Wold, OK Moss, 56.01.

D 13-14, 2 700 m (39): 1) Anna Taksdal, Ganddal IL, 20.11, 16) Erika Lind-Larsen, OK Moss, 31.20.

D 15-16, 3 620 m (42): 1) Kristin Melby Jacobsen, Lardal OL, 30.06, 24) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 46.43, 31) Julie Sophie Wold, OK Moss, 52.01.

D 21-A, 4 000 m (14): 1) Sofie Aarnes, Nydalens SK, 39.40, 8) Selma Kristiansen, OK Moss, 55.28.

H -10, 1 420 m (17): Trym Breimo, OK Moss, 20.31.

H 11-12, 2 080 m (34): 1) Erlend Sommerhein, Fossum IF, 17.43, 10) Selmer Løken, OK Moss, 30.59, 14) Anders Hovgaard Eisvang, OK Moss, 33.25, 24) Tore Lind-Larsen, OK Moss, 43.22.

H 11-12N, 1 470 m (3): 1) Alvar Evensen, OK Moss, 12.23.

H 13-14, 2 790 m (35): 1) Emil Husebye Aamodt, Fredrikstad SK, 21.27, 26) Birk Breimo, OK Moss, 50.00.

H 13-16C, 2 230 m (7): 1) Balder Hasvik Larsen, Halden SK, 31.52, 5) Christoffer Gzyl, OK Moss, 38.44.

H 13-16N, 2 500 m (1): 1) Jakob Tungesvik Høstmark, OK Moss, 46.52.

H 15-16, 4 190 m (55): 1) Hans Urset, IL BUL-Tromsø, 34.35, 5) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 36.39, 14) Sondre Ladim, OK Moss, 40.14, 39) Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 52.14.

H 21-A, 5 180 m (12): 1) Halvor Saunes, Nydalens SK, 40.34, 11) Adam Kristiansen, OK Moss, 1.57.04.

D 17-18 E, 2 820 m (48): 1) Oda Scheele, Nydalens SK, 25.57, 19) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 34.30.

D 19-20 E, 3 060 m (23): 1) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 28.54.

D 21-E2, 4 300 m (46): 1) Marianne Riddervold Kahrs, Fredrikstad SK, 36.02, 21) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 49.46.

H 17-18E, 3 560 m (48): 1) Vegard Kittilsen, Freidig, 26.39, 42) Christopher Ladim, OK Moss, 54.34.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
27.04.19TIO-mila
30.04.19Ungdomsserien løp 1
01.05.19Kvistkvaset
02.05.19MM-sprint/treningsløp, Son sentrum
04.05.19KM sprint
11.05.1915-stafetten
26.05.19NM Sprint stafett