Smaaleneneløpet med innlagt norgescup

14-04-19, 15:49
OK Moss stilte med 4 juniorer i norgescupløpene for juniorer som ble arrangert som en del av Smaaleneneløpet. Beste mosseløper ble Aurora med en 8. plass. Det ble også klasseseier til Harald Lundhaug i H75.
Resultater for OK Moss-løpere:

2019-04-14 Smaaleneneløpet

N-åpen, 1 260 m (26): Mira Lundsrud, OK Moss, fullført; Elise Holm Nedrebø, OK Moss, fullført.

D -10, 1 770 m (5): Tuva Lundsrud, OK Moss, 20.39.

D 11-12, 2 300 m (14): 1) Jenny Danevad, Fredrikstad SK, 15.54, 4) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 22.40, 8) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 24.15.

D 40-, 5 820 m (7): 1) Astrid Kravdal, Gjø-Vard OL, 1.03.35, 1) Elin Bjerva, Larvik OK, 1.03.35, 7) Kristine Roskifte, OK Moss, 1.53.29.

D 45-, 5 140 m (16): 1) Aud Hognestad Taksdal, Ganddal IL, 48.11, 11) Tonje Holm, OK Moss, 1.25.14.

H 35-, 7 730 m (6): 1) Torbjørn Gasbjerg, Dansk Orienterings-Forbund, 1.06.08, 4) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.16.04.

H 45-, 7 610 m (32): 1) Tore Sandvik, Halden SK, 57.22, 11) Øystein Olsen, OK Moss, 1.11.53, 25) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.24.04.

H 50-, 5 820 m (39): 1) Tomas Eidsmo, Freidig, 45.50, 28) Hallvard Koren, OK Moss, 1.07.25.

H 60-, 5 140 m (17): 1) Jack Bjørnsen, Kristiansand OK, 45.26, 15) Roy Gjerding, OK Moss, 1.19.59.

H 65-, 4 530 m (5): 1) Sigurd Dæhli, Løten o-lag, 41.56, 2) Bjørn Arnfinn Paulsen, OK Moss, 1.00.19.

H 75-, 4 190 m (14): 1) Harald Lundhaug, OK Moss, 54.04.

D 17-18 E, 5 670 m (45): 1) Oda Scheele, Nydalens SK, 51.40, 36) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.17.26.

D 19-20 E, 6 480 m (24): 1) Ane Dyrkorn, NTNUI, 54.42, 8) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.03.27, 19) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.22.13.

H 17-18E, 7 710 m (54): 1) Isak Jonsson, Nydalens SK, 53.01, 44) Christopher Ladim, OK Moss, 1.34.34.

DirekteC, 3 010 m (12): 1) Viljar Femoen, NOTEAM, 46.27, 6) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 59.35.

DirekteAK, 4 190 m (64): 1) Eivind Tonna, Asker Skiklubb, 32.52, 31) Adam Kristiansen, OK Moss, 58.13, 51) Selma Kristiansen, OK Moss, 1.16.42, 57) Harald Wibye, OK Moss, 1.24.56.

H 21-E2, 12 070 m (40): 1) Olle Boström, Tyrving IL, 1.24.28, 35) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 2.18.52.

H 15-16, 5 820 m (40): 1) Hans Urset, IL BUL-Tromsø, 49.16, 3) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 50.54, 10) Sondre Ladim, OK Moss, 59.01.

DirekteB, 3 370 m (23): 1) Amund Råheim, Unisport Freiburg, 27.40, 19) Kristin Gjølsjø, OK Moss, 1.02.34.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister

Ingen oppføringer i kalender