Påskeløpene i Sverige

22-04-19, 17:28
Et 20-talls mosseløpere deltok i årets påskeløp i sydvest-Sverige (five-o).

2019-04-19 Kortfredan, Five-O, #2

D20, 3 010 m (3): 1) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 17.19.

D18, 2 950 m (6): 1) Alma Gustafsson, SOK Aneby, 18.23, 4) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 21.08.

H16, 2 670 m (33): 1) Lukas Larsson, OK Skogshjortarna, 12.18, 4) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 14.06.

D12, 1 760 m (21): 1) Linn Enbom, Vänersborgs SK, 11.17, 6) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 14.29.

H12, 1 750 m (17): 1) Filip Valentin, Göteborg-Majorna OK, 11.28, 5) Selmer Løken, OK Moss, 13.05.

H10, 1 390 m (12): 1) Johannes Andersson, Vänersborgs SK, 8.51, 9) Trym Breimo, OK Moss, 19.36.

H35, 3 070 m (3): 1) Erik Jakobsen, OK Moss, 19.00.

D40, 2 470 m (16): 1) Maria Holmqvist, Sjövalla FK, 14.48, 12) Kristine Roskifte, OK Moss, 21.57.

H40, 3 010 m (16): 1) Robert Enbom, Vänersborgs SK, 15.43, 2) Øyvind Løken, OK Moss, 17.02, 3) Thomas Roskifte, OK Moss, 17.07, 8) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 18.23.

H45, 2 950 m (23): 1) Jonas Buud, IFK Mora OK, 15.00, 19) Morten Breimo, OK Moss, 24.26.

H50, 2 470 m (21): 1) Mats Lilja, OK Älgen, 13.21, 5) Tore Bjørnerød, OK Moss, 14.47.

H55, 2 360 m (9): 1) Andres Laas, OK Skogshjortarna, 13.20, 7) Odd-Ragnar Pettersen, OK Moss, 16.49.

D70, 1 760 m (6): 1) Lena Barkestam, IK Hakarpspojkarna, 16.12, 6) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 22.08.

U1, 1 320 m (17): 1) Solan Løken, OK Moss, 9.52, 11) Olivia Roskifte, OK Moss, 21.10.

Öppen motion 3, 1 760 m (18): 1) Anders Blomqvist, OK Skogsvargarna, 12.56, 14) Elisabet Breimo, OK Moss, 27.55.

Öppen motion 5, 2 270 m (24): 1) Fredrik Backman, OK Tranan, 16.54, 16) Marianne Løken, OK Moss, 24.35, 21) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 31.42.

2019-05-19 Öjetrampen, Five-O, #3

D20 Elit, 8 730 m (13): 1) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.11.07.

D18 Elit, 6 670 m (20): 1) Alva Sonesson, Falköpings AIK OK, 50.47, 19) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.16.19.

H16, 5 300 m (42): 1) Lukas Larsson, OK Skogshjortarna, 29.25, 19) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 40.49.

H14 Kort, 2 810 m (3): 1) Birk Breimo, OK Moss, 34.42.

D12, 2 810 m (31): 1) Helene Scheele, Nydalens SK, 20.16, 12) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 32.11.

H12, 2 820 m (23): 1) Gustav Asp, IFK Göteborg Orientering, 21.00, 3) Selmer Løken, OK Moss, 22.30.

H10, 2 110 m (19): 1) Anton Arvidsson, Brattås CK, 11.31, 16) Trym Breimo, OK Moss, 25.43.

H35, 7 940 m (14): 1) Fredrik Sturesson, OK Alehof, 51.09, 11) Erik Jakobsen, OK Moss, 1.04.06.

D40, 4 980 m (24): 1) Johanna Sundström, Hestra IF, 39.13, 20) Kristine Roskifte, OK Moss, 1.05.03.

H40, 7 200 m (23): 1) Henrik Pilvinge, OK Kolmården, 50.40, 7) Thomas Roskifte, OK Moss, 1.01.55, 8) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.02.10, 10) Øyvind Løken, OK Moss, 1.03.19.

H50, 5 750 m (55): 1) Thomas Asp, IFK Göteborg Orientering, 37.36, 12) Tore Bjørnerød, OK Moss, 43.43.

H60, 5 090 m (36): 1) Lars Mattsson, OK Kåre, 40.14, 32) Roy Gjerding, OK Moss, 1.04.18.

U1, 2 170 m (30): 1) Solan Løken, OK Moss, 19.51.

Öppen motion 3, 3 190 m (61): 1) Lisa Eriksson, Lidköpings VSK, 30.56, 46) Elisabet Breimo, OK Moss, 1.08.39.

Öppen motion 5, 3 490 m (70): 1) Elvira Larsson, Ryda SK, 26.07, 13) Morten Breimo, OK Moss, 39.15, 40) Marianne Løken, OK Moss, 52.54, 53) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.03.48, 56) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 1.08.11.

2019-04-21 Bohuslunken, Five-O, #4

D20 Elit, 8 400 m (9): 1) Ida Kristiansson, Halden SK, 1.26.59, 2) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.34.02.

D18 Elit, 7 070 m (11): 1) Malin Kristiansson, Trollhättans SOK, 1.09.18, 7) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.44.39.

H16, 5 560 m (30): 1) Lukas Larsson, OK Skogshjortarna, 41.08, 10) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 1.00.16.

D12, 2 720 m (15): 1) Helene Scheele, Nydalens SK, 28.56, 4) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 35.41.

H35, 8 120 m (11): 1) Tobias Noborn, IFK Göteborg Orientering, 55.23, 6) Erik Jakobsen, OK Moss, 1.23.19.

H40, 7 380 m (18): 1) Anders Axenborg, Göteborg-Majorna OK, 55.04, 8) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.15.05.

H50, 5 880 m (24): 1) Tore Bjørnerød, OK Moss, 47.25.

H60, 4 830 m (26): 1) Sören Jonsson, Nydalens SK, 48.30, 25) Roy Gjerding, OK Moss, 1.22.50.

D70, 2 840 m (3): 1) Eva-Britt Martner, Tolered-Utby Ol-klubb, 1.06.27, 2) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 1.10.20.

Öppen 5, 3 990 m (42): 1) Fredrika Vångell, Linköpings OK, 37.46, 32) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 1.46.50.

2019-04-22 Vikingaträffen, Five-O, #5

D20 Elit, 4 110 m (7): 1) Klara Axelsson, Eksjö SOK, 38.46, 4) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 45.19.

H16, 3 410 m (26): 1) Lukas Larsson, OK Skogshjortarna, 23.43, 5) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 29.39.

D12, 1 950 m (15): 1) Linn Enbom, Vänersborgs SK, 15.28, 7) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 23.33.

H40, 3 780 m (12): 1) Mattias Holmstrand, OK Landehof, 30.07, 8) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 42.40.

H50, 3 350 m (30): 1) Jurg Niggli, O Jura, 26.58, 4) Tore Bjørnerød, OK Moss, 27.47.

H60, 3 160 m (25): 1) Sten Gustafsson, Eds SK, 30.09, 22) Roy Gjerding, OK Moss, 48.08.

Öppen motion 5, 3 140 m (55): 1) Jörgen Nyman, OK Gipen, 33.36, 43) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 1.05.17.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister

Ingen oppføringer i kalender