O-festivalen

01-07-19, 00:17
Sondre (H15) og Harald (H75) gikk til topps i lørdagens mellomdistanse. I søndagens jaktstart ble det 2. plass på Sondre med Alfred på plassen bak. Aurora løp inn til delt 6. plass i jaktstartfinalen i D19-20E. Lokale resultater:
2019-06-28 Norsk o-festival - sprint

D15, 2 050 m (22): 1) Mathea Gløersen, OL Tønsberg og omegn, 15.59, 11) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 21.26, 18) Julie Sophie Wold, OK Moss, 24.36.

H15, 2 070 m (42): 1) Christian Fredrik Borg, IL Koll, 16.06, 5) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 16.56, 21) Sondre Ladim, OK Moss, 19.21, 34) Sebastian Blomfeldt Unnerud, OK Moss, 24.01.

H16, 2 290 m (35): 1) Sander Tonjer Fingarsen, Elverum OK, 15.29, 20) Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 21.00.

D17-18 E, 2 060 m (48): 1) Frida Haugskott, OL Trollelg, 16.22, 29) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 21.34.

D19-20 E, 2 100 m (28): 1) Hanne Vassend, Porsgrunn OL, 15.29, 6) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 17.38, 13) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 20.06.

H21-E, 3 110 m (52): 1) Kasper Fosser, Heming Orientering, 17.30, 45) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 27.25.

N-åpen, 1 230 m (72): Solan Løken, OK Moss, fullført.

D 11-12, 1 310 m (42): 1) Helene Scheele, Nydalens SK, 9.04, 12) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 12.20, 24) Erle Elise Wold, OK Moss, 14.56.

D 40-, 2 460 m (18): 1) Ingrid Kronborg Bronebakk, Halden SK, 18.51, 17) Marianne Løken, OK Moss, 37.08.

D 70-, 2 090 m (16): 1) Marit Vågsnes, Kolbotn og Skimt OL, 25.02, 6) Inger Lindløv, OK Moss, 32.00, 11) Tordis Rytter Jakobsen, OK Moss, 40.40.

H 11-12, 1 310 m (50): 1) Mathias Leroyer, Freidig, 7.51, 11) Selmer Løken, OK Moss, 10.14.

H 40-, 2 740 m (19): 1) Jostein Andersen, Nydalens SK, 18.38, 7) Øyvind Løken, OK Moss, 22.50.

H 45-, 2 730 m (44): 1) Ørjan Ravndal, Ålgård Orientering, 18.49, 23) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 23.19.

H 65-, 2 240 m (17): 1) Are Eriksen, Oslostudentenes IK, 20.43, 4) Stein Klyve, OK Moss, 23.56, 12) Bjørn Arnfinn Paulsen, OK Moss, 27.47.

H 75-, 2 090 m (22): 1) Trond Feiring, Hamar OK, 23.27, 14) Knut Lindløv, OK Moss, 30.46.

H 80-, 1 920 m (11): 1) Jon Tyldum, Rudsbygd IL, 23.59, 4) Stein Koren, OK Moss, 25.09.

Direkte A2, 2 530 m (17): 1) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 19.05.

Direkte A3, 2 090 m (8): 1) Sunniva Berg, Stokke IL, 23.28, 2) Hanne Wold, OK Moss, 25.35.

Direkte B, 2 510 m (37): 1) Robert Mørch, Emblem IL, 21.20, 24) Katrine Klyve, OK Moss, 32.55.

2019-06-29 Norsk o-festival - mellom

D15, 2 610 m (25): 1) Mathea Gløersen, OL Tønsberg og omegn, 36.03, 15) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 53.21, 19) Julie Sophie Wold, OK Moss, 1.02.52.

H15, 3 010 m (42): 1) Sondre Ladim, OK Moss, 35.22, 5) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 38.57, 28) Sebastian Blomfeldt Unnerud, OK Moss, 53.20.

H16, 3 820 m (36): 1) Martin Vehus Skjerve, Verdal OK, 39.53, 19) Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 1.08.37.

D17-18 E, 3 330 m (48): 1) Janne Tjørhom Aasheim, Ganddal IL, 39.04, 25) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.01.15.

D19-20 E, 3 620 m (35): 1) Synne Strand, Asker Skiklubb, 43.06, 9) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 49.21, 20) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 59.58.

H21-E, 5 400 m (85): 1) Olav Lundanes, Halden SK, 41.16, 70) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.29.06.

N-åpen, 1 550 m (109): Mira Lundsrud, OK Moss, fullført; Solan Løken, OK Moss, fullført.

D 9-10, 1 770 m (24): Elise Holm Nedrebø, OK Moss, 26.58.

D 11-12, 2 100 m (45): 1) Helene Scheele, Nydalens SK, 15.59, 10) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 25.17, 16) Erle Elise Wold, OK Moss, 27.16, 21) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 29.39.

D 45-, 3 240 m (51): 1) Aud Hognestad Taksdal, Ganddal IL, 40.28, 35) Hanne Wold, OK Moss, 1.14.14, 36) Tonje Holm, OK Moss, 1.14.32.

D 70-, 2 550 m (22): 1) Ingjerd Sognnæs, Bergens TF, 47.52, 4) Inger Lindløv, OK Moss, 1.04.27.

H 11-12, 2 100 m (67): 1) Erlend Sommerhein, Fossum IF, 15.13, 11) Selmer Løken, OK Moss, 22.34, 17) Anders Hovgaard Eisvang, OK Moss, 24.45, 55) Oskar Roskifte, OK Moss, 52.02.

H 40-, 3 750 m (27): 1) Jostein Andersen, Nydalens SK, 36.35, 6) Øyvind Løken, OK Moss, 44.59.

H 45-, 3 740 m (74): 1) Tore Sandvik, Halden SK, 38.31, 13) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 45.51.

H 50-, 3 710 m (98): 1) Gjermund Urset, IL BUL-Tromsø, 41.56, 82) Martin Hovgaard Eisvang, OK Moss, 1.30.50.

H 55-, 3 630 m (63): 1) Jan Richard Eriksen, Asker Skiklubb, 37.40, 42) Christopher Schive, OK Moss, 1.15.28.

H 60-, 3 240 m (51): 1) Terje Wiig Mathisen, Nydalens SK, 38.09, 37) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 57.18, 42) Roy Gjerding, OK Moss, 1.11.28.

H 65-, 2 920 m (24): 1) Jon Arvid Fossum, Asker Skiklubb, 41.37, 4) Bjørn Arnfinn Paulsen, OK Moss, 48.33.

H 75-, 2 550 m (30): 1) Harald Lundhaug, OK Moss, 43.37, 14) Knut Lindløv, OK Moss, 1.01.38.

Direkte A1, 3 680 m (49): 1) Håvard Vassenden, Frol IL, 39.11, 10) Thomas Roskifte, OK Moss, 46.17.

Direkte A2, 3 500 m (40): 1) Frode Balchen, Oddersjaa SSK, 43.20, 3) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 47.17, 33) Kristine Roskifte, OK Moss, 1.35.40.

Direkte A3, 2 350 m (21): 1) Terje Linløkken, Østmarka OK, 34.56, 7) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 45.51.

Direkte B, 3 210 m (73): 1) Robert Mørch, Emblem IL, 47.17, 30) Marianne Løken, OK Moss, 1.14.57, 50) Kristin Bakke Gjelsjø, OK Moss, 1.34.50.

2019-06-29 Norsk o-festival - lang

D15, 4 000 m (50): 1) Mathea Gløersen, OL Tønsberg og omegn, 37.49, 20) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 1.00.10.

H15, 4 890 m (81): 1) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 43.44, 4) Sondre Ladim, OK Moss, 46.07, 25) Sebastian Blomfeldt Unnerud, OK Moss, 1.01.12.

H16, 5 760 m (68): 1) Hans Urset, IL BUL-Tromsø, 52.42, 22) Tor Erling Gjølsjø, OK Moss, 1.38.17.

D17-18 E, 5 690 m (86): 1) Frida Haugskott, OL Trollelg, 1.02.07, 27) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 1.34.48.

D19-20 E, 6 040 m (60): 1) Victoria Hæstad Bjørnstad, Fossum IF, 58.53, 4) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.01.19, 16) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.15.17.

D 11-12, 2 390 m (43): 1) Jenny Danevad, Fredrikstad SK, 17.06, 7) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 23.34.

D 70-, 3 440 m (13): 1) Kari Strande, Ringerike OL, 49.39, 7) Inger Lindløv, OK Moss, 1.10.58.

H 11-12, 2 390 m (63): 1) Simen Sommerstad Røste, Kongsberg OL, 16.46, 14) Selmer Løken, OK Moss, 23.26, 21) Anders Hovgaard Eisvang, OK Moss, 25.54.

H 40-, 7 690 m (20): 1) Jostein Moe, Torridal IL, 1.04.34, 5) Øyvind Løken, OK Moss, 1.17.29.

H 45-, 6 460 m (46): 1) Tore Sandvik, Halden SK, 49.43, 22) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.07.05.

H 50-, 5 820 m (66): 1) Tomas Eidsmo, Freidig, 49.04, 65) Martin Hovgaard Eisvang, OK Moss, 1.49.57.

H 60-, 5 000 m (37): 1) Terje Wiig Mathisen, Nydalens SK, 46.37, 19) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 58.15, 35) Roy Gjerding, OK Moss, 1.30.04.

H 75-, 3 440 m (21): 1) Leidulv Vinje, Nidarøst OK, 42.47, 3) Harald Lundhaug, OK Moss, 46.23, 19) Knut Lindløv, OK Moss, 1.13.31.

H 80-, 2 700 m (15): 1) Jon Tyldum, Rudsbygd IL, 34.25, 7) Stein Koren, OK Moss, 49.30.

Direkte A2, 4 540 m (46): 1) Brynjar Fredheim, Lillomarka OL, 45.51, 2) Erik Rytter Jakobsen, OK Moss, 46.08.

Direkte A3, 3 490 m (50): 1) Stig Alvestad, IK Grane Arendal Orientering, 33.56, 25) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 58.37.

N-åpen, 1 980 m (101): Solan Løken, OK Moss, fullført.


Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister

Ingen oppføringer i kalender