O-ringen, 2. etappe

25-07-19, 23:54
Ellen slår til med 2. plass av 109 deltagere i D45 Motion, Aurora 32 i D20E, Alfred og Sondre er noe nærmere teten i H15, Tore fester grepet som topp 10 i H50-2 og Thomas "parkerer" Erik nok en gang i H35 Kort. Resultater for våre løpere:
2019-07-23 O-Ringen Kolmården, etapp 2, lång

D20 Elit, 7 580 m (179): 1) Anine Lome, Hamar OK, 53.21, 32) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.03.21, 82) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.25.31.

H21-2, 8 640 m (240): 1) Sindre Østgulen Deisz, Ntnui, 52.06, 91) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.24.33.

D15, 4 580 m (379): 1) Klara Borg, Södertälje-Nykvarn OF, 33.04, 150) Julie Wold, OK Moss, 59.45.

H15, 5 530 m (416): 1) Marcus Stenebo, Attunda OK, 30.59, 22) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 36.45, 30) Sondre Ladim, OK Moss, 38.00.

D12, 3 130 m (362): 1) Alva Olsson, Åmåls OK, 22.55, 105) Emma Aune Rytter, OK Moss, 35.38, 115) Erle Wold, OK Moss, 38.13.

H35 Kort, 5 940 m (299): 1) Markus Martinelle, Söders-Tyresö, 33.11, 22) Thomas Roskifte, OK Moss, 41.20, 61) Erik Jakobsen, OK Moss, 50.36.

D40 Kort, 3 720 m (427): 1) Ida Hördegårdh, IFK Göteborg Orientering, 26.40, 176) Kristine Roskifte, OK Moss, 52.40.

H45-1, 6 240 m (252): 1) Tore Sandvik, Halden SK, 35.31, 75) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 52.34.

D45 Kort-2, 3 640 m (230): 1) Louise Göthfors, Göteborg-Majorna OK, 27.51, 45) Hanne Wold, OK Moss, 42.59.

H50-2, 5 580 m (263): 1) Gjermund Urset, IL BUL-Tromsø, 34.21, 10) Tore Bjørnerød, OK Moss, 37.29, 42) Torgeir Snilsberg, OK Moss, 43.54.

D50 Kort, 3 440 m (317): 1) Ina Skalberg, Bredaryds SOK, 28.42, 41) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 37.41.

H60, 4 990 m (240): 1) Sixten Westlund, OK Tyr, 34.41, 90) Roy Gjerding, OK Moss, 1.00.00.

D40 Motion, 4 270 m (207): 1) Johanna Härwell, Andrarums IF, 35.57, 83) Elisabeth Aune Jakobsen, OK Moss, 1.08.01.

D45 Motion, 4 270 m (220): 1) Anna Ås, Lunds OK, 39.30, 2) Ellen Ladim, OK Moss, 41.20.

U1, 1 970 m (482): 1) Noah Lindell, IF Brahe, 12.14, 1) Felix Herbst, Västerås SOK, 12.14, 91) Oskar Roskifte, OK Moss, 17.26.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
26.11.19Ås by Night & Fog Cup #2
10.12.19Ås by Night & Fog Cup #3
31.12.19Nyttårsløpet