O-ringen, 3. etappe

25-07-19, 23:56
Alfred ledet lenge H15, men tidstap på 3 poster på rad mot slutten sendte han ned på 6. plass. Sammenlagt ligger Alfred på 16. plass og Sondre på 35. plass etter 3 etapper.
2019-07-25 O-Ringen Kolmården, etapp 3, lång

D20 Elit, 2 830 m (272): 1) Grace Molloy, Kalevan Rasti, 16.29, 36) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 18.46, 86) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 24.08.

H21-2, 8 430 m (362): 1) Ari-Pekka Lassila, , 56.02, 95) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.50.09.

D15, 4 680 m (569): 1) Ebba Thern, OK Skogshjortarna, 35.08, 121) Julie Wold, OK Moss, 57.44.

H15, 5 600 m (624): 1) Marcus Stenebo, Attunda OK, 37.44, 6) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 39.54, 29) Sondre Ladim, OK Moss, 44.58.

D12, 3 150 m (542): 1) Irma Westh, Mullsjö SOK, 23.55, 74) Emma Aune Rytter, OK Moss, 40.01, 127) Erle Wold, OK Moss, 50.39.

H35 Kort, 5 970 m (448): 1) Markus Martinelle, Söders-Tyresö, 41.31, 21) Thomas Roskifte, OK Moss, 53.40, 50) Erik Jakobsen, OK Moss, 1.01.47.

D40 Kort, 3 920 m (637): 1) Malin Sand, Halden SK, 31.04, 116) Kristine Roskifte, OK Moss, 51.28.

H45-1, 6 320 m (376): 1) Tore Sandvik, Halden SK, 40.23, 48) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 59.47.

D45 Kort-2, 3 660 m (343): 1) Louise Göthfors, Göteborg-Majorna OK, 30.09, 26) Hanne Wold, OK Moss, 43.45.

H50-2, 5 760 m (390): 1) Gjermund Urset, IL BUL-Tromsø, 40.16, 24) Tore Bjørnerød, OK Moss, 48.48, 35) Torgeir Snilsberg, OK Moss, 51.08.

D50 Kort, 3 670 m (475): 1) Annika Ericsson, Växjö OK, 34.26, 23) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 42.48.

H60, 5 060 m (359): 1) Knut Wiig Mathisen, Porsgrunn OL, 35.48, 95) Roy Gjerding, OK Moss, 1.15.14.

D45 Motion, 4 360 m (328): 1) Mervi Holster-Hemmi, SK Pohjantähti, 53.29, 38) Ellen Ladim, OK Moss, 1.11.54.

U1, 1 890 m (719): 1) Noel Hedman, Snättringe SK, 15.19, 88) Oskar Roskifte, OK Moss, 26.20.

Etappstart-Svår 3,5, 3 580 m (708): 1) Fredrik Wennermark, Sävedalens AIK, 29.29, 55) Marie Jensen, OK Moss, 39.26.

Etappstart-Medelsvår 5,0, 5 210 m (305): 1) Janne Holmijoki, Rastipiikkiö, 45.01, 15) Sebastian Unnerud, OK Moss, 59.17.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
24.08.19KM - mellomdistanse
25.08.19KM - stafett
27.08.19Ungdomsserien - løp 4
28.08.19Onsdagstrening for A +B
29.08.19Treningsløp, Torebråte
01.09.19KM - langdistanse
03.09.19Ungdomsserien - løp 5
05.09.19Treningsløp/ MM mellom - Fjell
07.09.19Ungdomsserien - finale