O-ringen, 4. etappe

26-07-19, 22:38
Lokale resultater:
2019-07-26 O-Ringen Kolmården, etapp 4, medel

D20 Elit, 3 980 m (361): 1) Victoria Bjørnstad, IFK Göteborg Orientering, 35.18, 43) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 49.26, 69) Johanne Bratland Tjernshaugen, OK Moss, 1.00.05.

H21-2, 4 500 m (482): 1) William Pommer, Stora Tuna OK, 31.20, 85) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 55.55.

D15, 3 350 m (755): 1) Ida Bengtsson, OK Alehof, 26.58, 152) Julie Wold, OK Moss, 52.38.

H15, 3 560 m (822): 1) Olle Karlsson, IK Hakarpspojkarna, 23.50, 22) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 28.15, 57) Sondre Ladim, OK Moss, 30.56.

D12, 2 490 m (719): 1) Irma Westh, Mullsjö SOK, 16.52, 83) Emma Aune Rytter, OK Moss, 29.20, 167) Erle Wold, OK Moss, 50.30.

H35 Kort, 4 130 m (590): 1) Anders Hedman, Snättringe SK, 27.33, 17) Thomas Roskifte, OK Moss, 36.00, 30) Erik Jakobsen, OK Moss, 38.54.

H45-1, 3 990 m (497): 1) Fredrik Sturesson, OK Alehof, 29.42, 49) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 41.08.

D45 Kort-2, 2 750 m (453): 1) Louise Göthfors, Göteborg-Majorna OK, 22.58, 54) Hanne Wold, OK Moss, 38.56.

H50-2, 3 440 m (515): 1) Johan Pettersson, OK Motala, 24.12, 23) Tore Bjørnerød, OK Moss, 29.42, 32) Torgeir Snilsberg, OK Moss, 31.51.

D50 Kort, 2 650 m (628): 1) Ausra Bartkeviciene, SM Gaja, 24.18, 29) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 33.43.

H60, 3 500 m (479): 1) Christer Skoog, Kils OK, 27.43, 94) Roy Gjerding, OK Moss, 54.49.

D45 Motion, 3 200 m (433): 1) Anna Ås, Lunds OK, 36.29, 26) Ellen Ladim, OK Moss, 50.04.

U1, 1 910 m (947): 1) Noah Lindell, IF Brahe, 13.24, 117) Oskar Roskifte, OK Moss, 23.31.

Etappstart-Svår 7,5, 4 770 m (457): 1) Eric Börjeskog, Södertälje-Nykvarn OF, 30.36, 112) Marie Jensen, OK Moss, 1.17.52.

Etappstart-Medelsvår 5,0, 3 540 m (405): 1) Peter Ekdahl, Emmaboda Verda OK, 31.38, 14) Sebastian Unnerud, OK Moss, 41.51.

Etappstart-Medelsvår 2,5, 1 970 m (444): 1) Erik Jans, Hagaby GoIF Örebro, 19.03, 25) Kristin Gjølsjø, OK Moss, 31.28.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
24.08.19KM - mellomdistanse
25.08.19KM - stafett
27.08.19Ungdomsserien - løp 4
28.08.19Onsdagstrening for A +B
29.08.19Treningsløp, Torebråte
01.09.19KM - langdistanse
03.09.19Ungdomsserien - løp 5
05.09.19Treningsløp/ MM mellom - Fjell
07.09.19Ungdomsserien - finale