O-ringen, 5. og siste etappe

27-07-19, 18:37
Det ble 18. plass sammenlagt på både Alfred i H15 og Thomas i H35 Kort. Tore endte sammenlagt som nr. 20 i H50-2. Resultater fra den siste etappen:
2019-07-27 O-Ringen Kolmården, etapp 5, lång, jaktstart

D20 Elit, 7 140 m (439): 1) Victoria Bjørnstad, IFK Göteborg Orientering, 1.08.48, 49) Aurora Gjølsjø, OK Moss, 1.37.01.

H21-2, 8 220 m (594): 1) William Pommer, Stora Tuna OK, 59.14, 86) Thomas Tubbehaugen, OK Moss, 1.46.48.

H15, 4 860 m (1013): 1) Edvin Forsberg, OK Ravinen, 36.54, 43) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 44.47, 49) Sondre Ladim, OK Moss, 45.27.

D12, 3 020 m (892): 1) Irma Westh, Mullsjö SOK, 20.36, 105) Emma Aune Rytter, OK Moss, 37.23, 149) Erle Wold, OK Moss, 49.38.

H35 Kort, 5 430 m (731): 1) Markus Martinelle, Söders-Tyresö, 38.58, 24) Erik Jakobsen, OK Moss, 50.19, 32) Thomas Roskifte, OK Moss, 51.54.

D40 Kort, 3 490 m (1042): 1) Ida Hördegårdh, IFK Göteborg Orientering, 29.24, 122) Kristine Roskifte, OK Moss, 49.20.

H45-1, 6 020 m (615): 1) Staffan Eriksson, Stora Tuna OK, 44.10, 47) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.02.09.

D45 Kort-2, 3 410 m (554): 1) Louise Göthfors, Göteborg-Majorna OK, 30.12, 46) Hanne Wold, OK Moss, 48.06.

H50-2, 5 580 m (632): 1) Gjermund Urset, IL BUL-Tromsø, 42.55, 39) Tore Bjørnerød, OK Moss, 58.19, 59) Torgeir Snilsberg, OK Moss, 1.03.18.

D50 Kort, 3 070 m (769): 1) Ausra Bartkeviciene, SM Gaja, 30.24, 53) Astrid Bjørnerød, OK Moss, 45.39.

H60, 4 600 m (590): 1) Knut Wiig Mathisen, Porsgrunn OL, 37.55, 89) Roy Gjerding, OK Moss, 1.08.57.

D45 Motion, 3 510 m (539): 1) Madeleine Johansson, OK Skogshjortarna, 39.41, 25) Ellen Ladim, OK Moss, 53.25.

U1, 2 010 m (1177): 1) Wilma Wallsten, Snättringe SK, 13.33, 129) Oskar Roskifte, OK Moss, 25.04.

Etappstart-Svår 5,0, 4 760 m (982): 1) Anton Tynong, Ärla IF, 36.57, 91) Marie Jensen, OK Moss, 1.00.59.

Etappstart-Medelsvår 5,0, 4 860 m (504): 1) Roman Zhelezov, Kaliningrad, 48.45, 37) Sebastian Unnerud, OK Moss, 1.12.32.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
24.08.19KM - mellomdistanse
25.08.19KM - stafett
27.08.19Ungdomsserien - løp 4
28.08.19Onsdagstrening for A +B
29.08.19Treningsløp, Torebråte
01.09.19KM - langdistanse
03.09.19Ungdomsserien - løp 5
05.09.19Treningsløp/ MM mellom - Fjell
07.09.19Ungdomsserien - finale