27 mossinger stilte til start i Ungdomsserien løp 4

27-08-19, 22:47
Løpet ble arrangert i Høiåsmarka i Halden og det var solid mosseinnsats i flere klasser. Det ble dobbeltseire i D11-12 til Sofie og Emma og i H11-12 til Selmer og Anders
I H15-16 var både Alfred og Sondre på pallen med hhv. 2. og 3. plass og i D15-16 ble Frida nr. 2. Nok engang var Tuva raskeste jente i den urangerte D10-klassen.

2019-08-27 Ungdomsserien løp 4

N-åpen, 2 110 m (24): Aisha Rostveit Elmi, OK Moss, fullført; Aron Rostveit Elmi, OK Moss, fullført; Mira Lundsrud, OK Moss, fullført; Solan Løken, OK Moss, fullført; Olivia Roskifte, OK Moss, fullført.

D 9-10, 2 110 m (5): Tuva Lundsrud, OK Moss, 21.16; Elise Holm Nedrebø, OK Moss, 38.52.

D 11-12, 2 590 m (8): 1) Sofie Holm Nedrebø, OK Moss, 32.49, 2) Emma Aune Jakobsen, OK Moss, 35.31.

D 13-14, 2 720 m (10): 1) Sigrid Schmitt Gran, Halden SK, 31.40, 3) Erika Lind-Larsen, OK Moss, 37.30, 9) Viola Vedvik, OK Moss, 1.04.02.

D 15-16, 3 110 m (7): 1) Emma Sofie Steinsland, Fredrikstad SK, 35.23, 2) Frida Hovgaard Eisvang, OK Moss, 36.58, 6) Julie Sophie Wold, OK Moss, 50.45.

D 17-20, 3 750 m (6): 1) Rikke Blakkestad Ingesen, Fossum IF, 45.46, 2) Marie Lindløv Jensen, OK Moss, 56.27.

H 9-10, 2 110 m (10): Trym Breimo, OK Moss, 50.36; Anders Rostveit Elmi, OK Moss, 33.53.

H 11-12, 2 590 m (14): 1) Selmer Løken, OK Moss, 32.15, 2) Anders Hovgaard Eisvang, OK Moss, 33.11, 5) Alvar Vedvik, OK Moss, 42.21, 10) Oskar Roskifte, OK Moss, 57.31.

H 13-14, 2 720 m (10): 1) Henrik Julian Fontes Aarbu, Varteig OL, 22.37, 8) Birk Breimo, OK Moss, 46.05.

H 15-16, 3 110 m (9): 1) Sigurd Saxe Sandvik, Halden SK, 25.54, 2) Alfred Bjørnerød, OK Moss, 27.35, 3) Sondre Ladim, OK Moss, 30.29, 8) Christoffer Gzyl, OK Moss, 59.46.

H 17-20, 3 750 m (4): 1) Jakob Torgersen, Halden SK, 39.27, 4) Adam Kristiansen, OK Moss, 52.47.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
19.09.19Treningsløp - Kureåsen
21.09.19O-troll-leir for Østfold
24.09.19Tirsdagstrening
26.09.19Treningsløp - Dyreskogen
03.10.19Treningsløp med fellesstart kl. 17:00
10.10.19MM-natt
12.10.1925manna-stafetten
13.10.1925manna-medeln
13.10.19Tunevannet rundt
19.10.19Blodslitet
08.11.19O-event 8-10. november
16.11.19MM-ultralang