Gull og bronse til Harald Lundhaug i veteranmesterskapet

08-09-19, 19:04
Veteranmesterskapet startet med sprint fredag og fortsatte med langdistanse lørdag og mellomdistanse søndag. Harald gikk helt til topps blant 34 deltakere i H 75 i søndagens mellomdistanse.
Lokale resultater:

2019-09-06 Veteranmesterskap - sprint

D 55-, 1 710 m (22): 1) Inger Tone Nygård, Egersund OK, 13.00, 12) Elisabeth Romcke, OK Moss, 16.48.

D 70-, 1 470 m (23): 1) Bjørg Kocbach, Bergens TF, 13.44, 8) Inger Lindløv, OK Moss, 17.03.

H 45-, 2 600 m (7): 1) Ørjan Ravndal, Ålgård Orientering, 15.34, 3) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 18.08.

H 60-, 2 030 m (25): 1) Jens Kr Kopland, Modum OL, 14.06, 4) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 14.47.

H 65-, 1 710 m (25): 1) Sigurd Dæhli, Løten o-lag, 11.44, 3) Stein Klyve, OK Moss, 12.38.

H 75-, 1 620 m (32): 1) Bjørn W. Ludvigsen, Sturla, IF, 12.53, 29) Knut Lindløv, OK Moss, 21.19.


2019-09-07 Veteranmesterskap - langdistanse

D 55-, 4 310 m (21): 1) Anne Grethe Rustad, Raumar Orientering, 46.27, 4) Elisabeth Romcke, OK Moss, 52.22.

D 70-, 3 210 m (21): 1) Kjersti Tho, Stabæk IF, 45.24, 15) Inger Lindløv, OK Moss, 1.12.40.

H 45-, 7 040 m (11): 1) Ørjan Ravndal, Ålgård Orientering, 58.55, 6) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 1.14.08.

H 60-, 5 470 m (33): 1) Knut Wiig Mathisen, Porsgrunn OL, 50.59, 13) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 58.03, 29) Roy Gjerding, OK Moss, 1.25.59.

H 75-, 3 780 m (37): 1) Bjørn W. Ludvigsen, Sturla, IF, 50.27, 3) Harald Lundhaug, OK Moss, 51.36, 16) Knut Lindløv, OK Moss, 1.02.54, 17) Jan Jansen, OK Moss, 1.03.35.

Direkte A-kort, 4 130 m (13): 1) Anna Taksdal, Ganddal IL, 49.22, 2) Hallvard Koren, OK Moss, 50.24.


2019-09-08 Veteranmesterskap - mellomdistanse

D 55-, 2 410 m (18): 1) Anne Marie Solheim Haugerud, Indre Østfold OK, 24.28, 7) Elisabeth Romcke, OK Moss, 29.06.

D 70-, 1 920 m (24): 1) Bjørg Kocbach, Bergens TF, 27.10, 9) Inger Lindløv, OK Moss, 38.28.

H 45-, 3 470 m (11): 1) Ørjan Ravndal, Ålgård Orientering, 26.04, 7) Henning Bratland Carlsen, OK Moss, 34.27.

H 50-, 3 470 m (30): 1) Christian Vogelsang, Nydalens SK, 25.24, 4) Torgeir Snilsberg, OK Moss, 29.57.

H 60-, 3 070 m (30): 1) Egil Wickstrand Iversen, Heming Orientering, 27.41, 6) Karl Aasmund Erøy, OK Moss, 30.36, 26) Roy Gjerding, OK Moss, 53.39.

H 65-, 2 910 m (27): 1) Sigurd Dæhli, Løten o-lag, 26.25, 6) Bjørn Arnfinn Paulsen, OK Moss, 32.39.

H 75-, 2 300 m (34): 1) Harald Lundhaug, OK Moss, 24.57, 18) Knut Lindløv, OK Moss, 36.00.

H 80-, 1 920 m (30): 1) Jon Tyldum, Rudsbygd IL, 23.11, 23) Stein Koren, OK Moss, 48.06.

Direkte A-Lang, 4 800 m (4): 1) Ola Lesteberg, Kongsberg OL, 44.06, 2) Halvard Koren, OK Moss, 53.51.

Tilbake


Kalender

Egentrening Påmeldingsfrister
26.11.19Ås by Night & Fog Cup #2
10.12.19Ås by Night & Fog Cup #3
31.12.19Nyttårsløpet