Kråkecup #3 13.12.2020

 

Klasse: Urokråke D11-12

1  

Tuva Fosser Lundsrud

  

OK Moss

   25:52
2  

Pauline Gudim Valsgård

  

Indre Østfold OK

   29:38
3  

Aisha Elmi

  

OK Moss

   45:10
4  

Lea Haug

  

Ås-NMBU Orientering

   48:46
 

Klasse: Urokråke H11-12

1  

Selmer Løken

  

OK Moss

   28:38
2  

Anders Rostveit Elmi

  

OK Moss

   30:32
3  

Trym Breimo

  

OK Moss

   31:42
 

Klasse: Urokråke D13-14

1  

Sofie Holm Nedrebø

  

OK Moss

   36:15
DNS  

Erle Elise Wold

  

OK Moss

  
DNS  

Ingrid Agnalt Hjelbak

  

Trøsken IL

  
 

Klasse: Urokråke H13-14

1  

Birk Breimo

  

OK Moss

   26:02
2  

Johan Haugstvedt

  

Indre Østfold OK

   26:36
3  

Anders Hovgaard Eisvang

  

OK Moss

   32:47
4  

Brage Kristiansen

  

OK Moss

   36:37
 

Klasse: Urokråke D15-16

1  

Julie Sophie Wold

  

OK Moss

   52:34
DSQ  

Frida Hovgaard Eisvang

  

OK Moss

   56:12 75
DNS  

Erika Lind-Larsen

  

OK Moss

  
 

Klasse: Urokråke D17-34

1  

Karoline Bjørnerød

  

OK Moss

   46:51
2  

Hedda Rytter Tveiten

  

OK Moss

   1:22:04
 

Klasse: Urokråke H17-34

1  

Göran Winblad

  

Fredrikstad SK

   28:54
2  

Alfred Bjørnerød

  

OK Moss

   32:37
3  

Sebastian Blomfeldt Unnerud

  

OK Moss

   35:56
4  

Håkon Klubnes

  

OK Moss

   52:41
5  

Lars Byenstuen

  

OK Moss

   1:22:07
DNS  

Sondre Ladim

  

OK Moss

  
 

Klasse: Veterankråke D35-49

1  

Hanne Wold

  

OK Moss

   29:01
2  

Kristine Roskifte

  

OK Moss

   37:41
3  

Bente Fosser Lundsrud

  

OK Moss

   43:41
4  

Elisabeth Aune Jakobsen

  

OK Moss

   48:31
DNS  

Marianne Løken

  

OK Moss

  
 

Klasse: Veterankråke H 35-49

1  

Erik Rytter Jakobsen

  

OK Moss

   33:46
2  

Øyvind Løken

  

OK Moss

   37:01
3  

Martin Malmstrøm

  

OK Moss

   39:52
4  

Øystein Olsen

  

OK Moss

   40:52
5  

Morten Fredh

  

OK Moss

   42:13
6  

Morten Breimo

  

OK Moss

   51:50
7  

Vegar Kristiansen

  

OK Moss

   1:08:06
8  

Ole Kristian Underud

  

OK Moss

   1:16:12
DNS  

Donatas Kontautas

  

OK Moss

  
 

Klasse: Veterankråke D50-69

1  

Solveig Sikkeland

  

Tyrving IL

   28:26
2  

Tonje Holm

  

OK Moss

   36:49
3  

Ida Engen

  

Raumar Orientering

   38:07
4  

Anne Sørum

  

Indre Østfold OK

   38:44
5  

Reidun Braathen

  

OK Moss

   40:09
6  

Gunn Astrid Jakobsen

  

Fredrikstad SK

   42:03
7  

Hege Rytter Jakobsen

  

OK Moss

   56:13
DSQ  

Trine Marit Justad Raaen

  

Lierbygda OL

   29:35 64 105
 

Klasse: Veterankråke H50-69

1  

Knut Bjørkelo

  

Nordre Follo Orientering

   23:27
2  

Sture Ottesen

  

Indre Østfold OK

   25:17
3  

Richard Zeiner-Gundersen

  

Lierbygda OL

   25:35
4  

Christopher Schive

  

OK Moss

   27:21
5  

Ove Martinsen

  

Hauketo IF

   27:51
6  

Svein S Jacobsen

  

Tyrving IL

   28:14
7  

Knut Engen

  

Raumar Orientering

   28:22
8  

Pål Woldstad Hanssen

  

Eiker OL

   30:19
9  

Axel Bromander

  

OK Moss

   31:12
10  

Odd-Ragnar Pettersen

  

OK Moss

   31:50
11  

Even Woldstad Hanssen

  

Eiker OL

   32:50
12  

Harald Bauger

  

OK Moss

   34:03
13  

Roy Gjerding

  

OK Moss

   34:25
14  

Mange Janitz

  

OK Moss

   35:33
15  

Jan Sveen

  

Raumar Orientering

   46:46
 

Klasse: Veterankråke D70

1  

Inger Lindløv

  

OK Moss

   44:19
2  

Tordis Rytter Jakobsen

  

OK Moss

   1:06:01
 

Klasse: Veterankråke H70

1  

Per Reidulf Holm

  

OK Moss

   33:55
2  

Knut Lindløv

  

OK Moss

   44:32 67
3  

Odd Korslund

  

OK Moss

   52:44
4  

Per Oscar Saugestad

  

OK Moss

   56:30
 

Klasse: Flaksekråke kort

1  

Per Arne Arnesen

  

Nordre Follo Orientering

   24:04
2  

Anita Rostveit

  

OK Moss

   45:13
3  

Elisabet Breimo

  

OK Moss

   46:18
 

Klasse: Flaksekråke mellom

1  

Kjetil Karlsen

  

Team Jeløy

   30:35
2  

Martin Hovgaard Eisvang

  

OK Moss

   32:38
3  

Ole Johannes Nedrebø

  

OK Moss

   35:21
4  

Jan Løken Johannessen

  

OK Moss

   37:17
5  

Stine Austad

  

Raumar Orientering

   37:20
6  

Anne-Grete Austad

  

Raumar Orientering

   37:54
7  

Ingrid Bratland Carlsen

  

OK Moss

   45:19
8  

Kaia Tveiten

  

OK Moss

   55:59
 

Klasse: Flaksekråke lang

1  

Jo Inge Fjellstad

  

Ås-NMBU Orientering

   36:31
2  

Tore Bjørnerød

  

OK Moss

   41:21
3  

Mange Janitz

  

OK Moss

   45:59
DSQ  

Anne Nilsen

  

Ås-NMBU Orientering

   55:47 71
 

Klasse: Urokråke Nybegynner

1  

Mira Fosser Lundsrud

  

OK Moss

   14:44
2  

Solan Løken

  

OK Moss

   15:58
3  

Elise Holm Nedrebø

  

OK Moss

   17:07
4  

Aron Rostveit Elmi

  

OK Moss

   19:17
5  

Shire Elmi

  

OK Moss

   19:21
6  

Theo Pedersen

  

OK Moss

   23:31
7  

Mia Pedersen

  

OK Moss

   31:24101 102 103 54 104 105 106 100 107
7  

Marion Lie Redahlen

  

OK Moss

   31:24
9  

Eline Pedersen

  

OK Moss

   31:36


Antall deltagere: 92
Arrangør: Moss, OK
Resultater levert av brikkesys