Resultater 09.06.2011



N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

N løype

  (Startede: 8, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Alfred Bjørnerød                                16.30
   2. Jørgen Abrahamsen                               20.07     +3.37
   3. Julie Wold                                      27.24    +10.54
   4. Selma Kristiansen                               30.27    +13.57
   5. Hans Olav Skavland Gudevold                     35.41    +19.11
   6. Mille Kristine Prestegård                       40.20    +23.50
   7. Sofie Holm Nedrebø                              40.44    +24.14
   8. Erle Wold                                  Mangler målpost

N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

C løype

  (Startede: 5, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Mathilde Abrahamsen                             17.33
   2. Stephen Bryne                                   18.18       +45
   3. Bjørn Jakobsen                                  21.51     +4.18
   4. Johanne B. Tjernshaugen                         22.54     +5.21
   5. Karoline Bjørnerød                              26.23     +8.50

N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

4km (A2 + A1)

  (Startede: 14, Brutt: 1, Diskvalifisert: 4)

   1. Astrid Elisabeth Bjørnerød                      43.03
   2. Harald Bauger                                   48.35     +5.32
   3. Leif Lødeng                                     49.23     +6.20
   4. Jan-Henrik Suleng                               51.25     +8.22
   5. Tom Andersen                                    55.30    +12.27
   6. Roar Hermansen                                  56.01    +12.58
   7. Ida Elisabeth Finstad                           56.40    +13.37
   8. Dagfinn Johnsen                               1.28.15    +45.12
   9. Marita Eliassen                               1.28.20    +45.17
Brutt Erik Listerud                                   Brutt
 Disk Thore Løken                                Diskvalifisert
 Disk Odd Korslund                               Diskvalifisert
 Disk Inger Lindløv                              Diskvalifisert
 Disk Jan Jansen                                 Diskvalifisert

N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

6km (A1 + A2 + A3)

  (Startede: 6, Brutt: 1, Diskvalifisert: 2)

   1. Thomas Schive                                   49.57
   2. Bjørn Sævik                                     55.29     +5.32
   3. Henning Bratland Carlsen                        55.47     +5.50
Brutt Ørjan Totland                                   Brutt
 Disk Magnus Ombustvedt                          Diskvalifisert
 Disk Karl Aasmund Erøy                          Diskvalifisert

N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

Egen løype 1

  (Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Christian Schive                                10.56

N løype C løype 4km (A2 + A1) 6km (A1 + A2 + A3) Egen løype 1 Egen løype 2

Egen løype 2

  (Startede: 1, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Trond Suleng                                  1.01.23