Resultater 30.05.2019


N 1.4 km

  (Startede: 8, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Mira Lundsrud                                             18.40
   2. Olivia Roskifte                                           20.19     +1.39
   3. Alise Lindløv Sand          Tyrving IL                    20.47     +2.07
   4. Elise Holm Nedrebø                                        24.13     +5.33
   5. Marion Lie Redalen                                        38.55    +20.15
   6. Eline Pedersen                                            39.20    +20.40
   7. Mia Pedersen                                              39.53    +21.13
   8. Ella Aune Jakobsen                                        42.45    +24.05

C 2.2 km

  (Startede: 8, Brutt: 1, Diskvalifisert: 0)

   1. Helene Scheele              Nydalen SK                    22.22
   2. Selmer Løken                                              25.17     +2.55
   3. Emma Aune Jakobsen                                        28.32     +6.10
   4. Sofie Holm Nedrebø                                        36.20    +13.58
   5. Erle Wetterhus                                            38.21    +15.59
   6. Elisabeth Aune Jakobsen                                   40.28    +18.06
   7. Tuva Lundsrud                                             42.45    +20.23
Brutt Brage Kristiansen                                         Brutt

A3 2.9 km

  (Startede: 12, Brutt: 2, Diskvalifisert: 0)

   1. Aurora Gjølsjø                                            29.19
   2. Helene Scheele              Nydalen SK                    32.35     +3.16
   3. Per Reidulf Holm                                          36.10     +6.51
   4. Eira Skaarer Wiklund        Nydalen SK                    43.33    +14.14
   5. Jan Jansen                                                44.54    +15.35
   6. Knut Lindløv                                              51.39    +22.20
   7. Inger Lindløv                                           1.01.56    +32.37
   8. Ellen Ladim                                             1.03.10    +33.51
   9. Marianne Løken                                          1.16.23    +47.04
  10. Harald Wibye                                            1.51.29  +1.22.10
Brutt Reidun Braathen                                           Brutt
Brutt Tordis Rytter Jakobsen                                    Brutt

A2 4.2 km

  (Startede: 12, Brutt: 0, Diskvalifisert: 0)

   1. Sondre Ladim                                              43.17
   2. Inga Skaarer Wiklund        Nydalen SK                    47.22     +4.05
   3. Alfred Bjørnerød                                          49.50     +6.33
   4. Else Kari Nordli Scheele    Nydalen SK                    58.21    +15.04
   5. Sebastian Unnerud                                       1.02.05    +18.48
   6. Tonje Holm                                              1.08.49    +25.32
   7. Anne Nilsen                                             1.12.52    +29.35
   8. Harald Bauger                                           1.15.30    +32.13
   9. Kristine Roskifte                                       1.31.06    +47.49
  10. Magne Nord Berg             Indre Østfold OK            1.34.22    +51.05
  11. Magne Janitz                Moss SK                     1.34.48    +51.31
  12. Christoffer Gzyl                                        1.36.39    +53.22

A1 5.3 km

  (Startede: 25, Brutt: 1, Diskvalifisert: 0)

   1. Christian Schive            Nydalen SK                    44.49
   2. Tore Bjørnerød                                            48.41     +3.52
   3. Thomas Roskifte                                           50.58     +6.09
   4. Henning Bratland Carlsen                                  52.01     +7.12
   5. Erik Jakobsen                                             53.43     +8.54
   6. Torgeir Snilsberg                                         54.34     +9.45
   7. Dag Brenås                  Varteig OL                    54.54    +10.05
   8. Øyvind Løken                                              56.07    +11.18
   9. Øystein Olsen                                           1.00.16    +15.27
  10. Sture Ottesen               Indre Østfold OK            1.01.47    +16.58
  11. Egon Lundsrud                                           1.03.27    +18.38
  12. Hallvard Koren                                          1.04.22    +19.33
  13. Ole Ingesen                 SOL                         1.08.19    +23.30
  14. Donatas Kontautas                                       1.08.27    +23.38
  15. Thomas Tubbehaugen                                      1.08.28    +23.39
  16. Øyvind Thømt                Indre Østfold OK            1.13.24    +28.35
  17. Knut Bjørkelo                                           1.17.11    +32.22
  18. Odd-Ragnar Pettersen                                    1.19.46    +34.57
  19. Øystein Kildahl             Østmarka OK                 1.32.58    +48.09
  20. Vegard Kristiansen                                      1.33.32    +48.43
  21. Adam Kristiansen                                        1.33.56    +49.07
  22. Martin Malmstrøm                                        1.41.32    +56.43
  23. Sindre Valsgård             Indre Østfold OK            1.59.07  +1.14.18
  24. Selma Kristiansen                                       2.10.13  +1.25.24
Brutt Christopher Ladim                                         Brutt