Strekktider 02.06.2011


N-åpen, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.  Resultat

   1. Alfred (2. gang) Bjørnerød      2-02.45    1-03.44    1-06.11    1-08.25    1-12.33    1-14.12    1-14.55     14.55
                                      2-02.45    1-00.59    1-02.27    1-02.14    1-04.08    1-01.39    1-00.43          

   2. Alfred Bjørnerød                1-02.12    2-03.56    2-07.04    2-09.33    2-13.50    2-15.48    2-16.39     16.39
                                      1-02.12    3-01.44    2-03.08    2-02.29    2-04.17    2-01.58    2-00.51          

   3. Lars Snilsberg                  3-03.02    3-04.36    3-07.47    3-11.22    3-17.17    3-20.21    3-21.56     21.56
                                      3-03.02    2-01.34    3-03.11    6-03.35    4-05.55    6-03.04    7-01.35          

   4. Julie Anine Strømme             8-05.02    6-07.26    6-12.26    6-15.38    4-21.30    4-23.53    4-24.59     24.59
                                      8-05.02    5-02.24    4-05.00    5-03.12    3-05.52    3-02.23    4-01.06          

   5. Ole Kolstad Stephensen          5-03.59    4-06.25    4-11.30    4-14.34    5-22.05    5-24.58    5-26.03     26.03
                                      5-03.59    6-02.26    5-05.05    3-03.04    5-07.31    5-02.53    3-01.05          

   6. Espen Kolstad Stephensen        7-04.14    5-06.34    5-11.40    5-14.49    6-22.21    6-25.07    6-26.31     26.31
                                      7-04.14    4-02.20    6-05.06    4-03.09    6-07.32    4-02.46    5-01.24          

   7. Ingrid Tjernshaugen             4-03.33    7-07.29    7-13.17    7-18.21    7-26.56    7-31.12    7-34.39     34.39
                                      4-03.33    9-03.56    7-05.48    7-05.04    8-08.35   10-04.16   12-03.27          

   8. Marie Skarpnord                 6-04.04    8-07.56    8-15.46    9-22.02    8-30.16    8-35.05    8-36.36     36.36
                                      6-04.04    8-03.52   12-07.50   11-06.16    7-08.14   11-04.49    6-01.31          

   9. Julie Wold                     10-05.12   10-10.17   10-17.17   10-23.33   11-33.36   10-36.53    9-38.55     38.55
                                     10-05.12   10-05.05   10-07.00   11-06.16   11-10.03    7-03.17    8-02.02          

  10. Sarah Rudshaugen                9-05.04   12-10.58   11-17.40   11-23.37   10-33.18    9-36.35   10-38.59     38.59
                                      9-05.04   12-05.54    9-06.42   10-05.57    9-09.41    7-03.17   11-02.24          

  11. Erle Wold                      12-06.24    9-09.44    9-16.02    8-21.41    9-32.22   12-37.19   11-39.24     39.24
                                     12-06.24    7-03.20    8-06.18    8-05.39   12-10.41   12-04.57    9-02.05          

  12. Mari Rudshaugen                11-05.13   11-10.28   12-17.58   12-23.48   12-33.38   11-37.09   12-39.25     39.25
                                     11-05.13   11-05.15   11-07.30    9-05.50   10-09.50    9-03.31   10-02.16          

D11-12 2 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.  Resultat

   1. Karoline Bjørnerød              2-03.29    2-12.55    2-19.46    2-23.40    1-27.40    1-30.35    1-34.33    1-36.29     36.29
                                      2-03.29    2-09.26    2-06.51    2-03.54    1-04.00    2-02.55    2-03.58    2-01.56          

   2. Johanne Bratland Tjernshaugen    1-02.39    1-06.49    1-10.49    1-14.25    2-31.39    2-34.10    2-37.25    2-38.33     38.33
                                      1-02.39    1-04.10    1-04.00    1-03.36    2-17.14    1-02.31    1-03.15    1-01.08          

D13-14 3 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

D17 5 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.        12.        13.  Resultat

   1. Eli Rudshaugen                  1-05.07    1-06.49    1-24.39    2-33.22    2-39.23    2-49.25    1-52.53    1-57.48  1-1.05.45  1-1.11.47  1-1.15.14  1-1.19.27  1-1.20.22   1.20.22
                                      1-05.07    1-01.42    2-17.50    2-08.43    2-06.01    1-10.02    1-03.28    1-04.55    2-07.57    1-06.02    1-03.27    1-04.13    1-00.55          

   2. Hanne Wold                      2-06.31    2-08.59    2-26.31    1-32.47    1-35.47    1-48.10    2-53.28    2-59.42  2-1.07.17  2-1.13.50  2-1.18.06  2-1.23.01  2-1.23.59   1.23.59
                                      2-06.31    2-02.28    1-17.32    1-06.16    1-03.00    2-12.23    2-05.18    2-06.14    1-07.35    2-06.33    2-04.16    2-04.55    2-00.58          

D40 4 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.  Resultat

   1. Astrid Bjørnerød                2-07.13    2-08.41    2-17.44    2-22.16    2-24.51    2-29.10    1-33.37    1-38.01    1-40.00    1-42.38    1-43.14     43.14
                                      2-07.13    1-01.28    1-09.03    1-04.32    1-02.35    1-04.19    1-04.27    1-04.24    2-01.59    1-02.38    1-00.36          

   2. Elisabeth Rømcke                1-04.48    1-06.17    1-16.13    1-20.53    1-24.25    1-28.59    2-34.00    2-39.27    2-41.21    2-44.48    2-45.30     45.30
                                      1-04.48    2-01.29    2-09.56    2-04.40    2-03.32    2-04.34    2-05.01    2-05.27    1-01.54    2-03.27    2-00.42          

   3. Ellen Koren                     3-07.55    3-09.40    3-31.04    3-37.47    3-43.36    3-49.07    3-55.58  3-1.02.20  3-1.05.42  3-1.11.10  3-1.12.19   1.12.19
                                      3-07.55    3-01.45    3-21.24    3-06.43    3-05.49    3-05.31    3-06.51    3-06.22    3-03.22    3-05.28    3-01.09          

D60 3 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

   1. Inger Lindløv                   1-05.42    1-14.23    1-16.21    1-25.41    1-33.43    1-37.48    1-40.24    1-46.51    1-49.20    1-50.08     50.08
                                      1-05.42    1-08.41    1-01.58    1-09.20    1-08.02    1-04.05    1-02.36    1-06.27    1-02.29    1-00.48          

H17 6 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.        12.        13.        14.  Resultat

   1. Magnus Ombustvedt               1-03.20    1-04.21    2-15.57    2-21.00    2-27.14    2-28.27    1-38.17    1-40.52    1-44.14    1-47.45    1-51.29    1-53.05    1-55.32    1-56.05     56.05
                                      1-03.20    1-01.01    2-11.36    2-05.03    1-06.14    1-01.13    1-09.50    1-02.35    1-03.22    1-03.31    1-03.44    1-01.36    1-02.27    1-00.33          

   2. Henning Bratland Carlsen        2-03.32    2-04.57    1-12.55    1-16.37    1-24.27    1-25.54    2-39.06    2-42.26    2-45.48    2-51.42    2-55.56    2-57.58  2-1.00.29  2-1.01.04   1.01.04
                                      2-03.32    2-01.25    1-07.58    1-03.42    2-07.50    2-01.27    2-13.12    2-03.20    1-03.22    2-05.54    2-04.14    2-02.02    2-02.31    2-00.35          

H40 6 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.        12.        13.        14.  Resultat

   1. Hallvard Koren                  1-03.41    1-04.49    1-12.37    1-16.32    1-23.24    1-25.24    1-35.36    1-37.57    1-41.45    1-45.48    1-50.18    1-52.29    1-54.53    1-55.24     55.24
                                      1-03.41    1-01.08    2-07.48    1-03.55    2-06.52    2-02.00    1-10.12    1-02.21    1-03.48    2-04.03    2-04.30    1-02.11    2-02.24    2-00.31          

   2. Bjørn Sævik                     2-04.33    2-05.56    2-13.19    2-17.26    2-23.58    2-25.35    2-40.38    2-43.13    2-47.08    2-50.47    2-55.05    2-57.36    2-59.46  2-1.00.14   1.00.14
                                      2-04.33    2-01.23    1-07.23    2-04.07    1-06.32    1-01.37    2-15.03    2-02.35    2-03.55    1-03.39    1-04.18    2-02.31    1-02.10    1-00.28          

H50 5 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.        12.        13.  Resultat

   1. Stein Klyve                     7-04.11    4-05.19    3-13.43    2-17.05    2-18.49    2-25.19    1-27.39    1-31.23    1-35.53    1-39.55    1-42.15    1-44.49    1-45.24     45.24
                                      7-04.11    1-01.08    2-08.24    1-03.22    2-01.44    1-06.30    2-02.20    2-03.44    3-04.30    1-04.02    4-02.20    2-02.34    1-00.35          

   2. Jan Bjerketvedt                 1-03.02    1-04.17    1-11.35    1-15.30    1-17.19    1-25.17    2-28.13    2-32.18    2-38.21    2-42.27    2-44.48    2-47.17    2-48.02     48.02
                                      1-03.02    3-01.15    1-07.18    3-03.55    3-01.49    5-07.58    3-02.56    4-04.05    7-06.03    2-04.06    5-02.21    1-02.29    6-00.45          

   3. Knut Bjørkelo                   4-03.55    3-05.17    4-14.59    3-18.35    3-20.12    3-27.42    3-29.57    3-33.58    2-38.21    3-43.02    3-45.55    3-49.15    3-49.55     49.55
                                      4-03.55    4-01.22    5-09.42    2-03.36    1-01.37    2-07.30    1-02.15    3-04.01    2-04.23    4-04.41    7-02.53    5-03.20    3-00.40          

   4. Karl Aasmund Erøy               2-03.15    2-04.26    2-13.22    4-19.32    5-21.50    5-30.16    5-33.19    4-36.45    4-40.54    4-45.14    4-47.13    4-49.51    4-50.27     50.27
                                      2-03.15    2-01.11    3-08.56    7-06.10    6-02.18    7-08.26    4-03.03    1-03.26    1-04.09    3-04.20    2-01.59    3-02.38    2-00.36          

   5. Odd Ragnar Pettersen            5-03.56    6-05.30    4-14.59    5-19.36    4-21.42    4-29.18    4-32.36    5-36.49    5-41.57    5-46.41    5-48.35    5-52.00    5-52.40     52.40
                                      5-03.56    5-01.34    4-09.29    6-04.37    4-02.06    3-07.36    6-03.18    5-04.13    5-05.08    5-04.44    1-01.54    6-03.25    3-00.40          

   6. Harald Bauger                   6-04.06    7-06.10    6-16.17    6-20.32    6-22.44    6-30.56    6-33.59    6-38.38    6-44.04    6-50.04    6-52.50    6-56.21    6-57.04     57.04
                                      6-04.06    7-02.04    6-10.07    4-04.15    5-02.12    6-08.12    4-03.03    6-04.39    6-05.26    6-06.00    6-02.46    7-03.31    5-00.43          

   7. Christopher Schive              3-03.38    5-05.21    7-16.41    7-21.06    7-24.35    7-32.11    7-36.57    7-42.19    7-47.01    7-55.15    7-57.15    7-59.54  7-1.00.39   1.00.39
                                      3-03.38    6-01.43    7-11.20    5-04.25    7-03.29    3-07.36    8-04.46    7-05.22    4-04.42    8-08.14    3-02.00    4-02.39    6-00.45          

   8. Jan-Henrik Suleng               8-05.21    8-07.46    8-21.18    8-27.44    8-33.26    8-50.05    8-54.20  8-1.01.16  8-1.08.32  8-1.15.05  8-1.18.42  8-1.22.49  8-1.23.40   1.23.40
                                      8-05.21    8-02.25    8-13.32    8-06.26    8-05.42    8-16.39    7-04.15    8-06.56    8-07.16    7-06.33    8-03.37    8-04.07    8-00.51          

H60 4 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.  Resultat

   1. Per Oscar Saugestad             2-05.50    2-07.31    2-20.49    2-26.04    2-29.17    2-34.37    2-40.29    1-46.27    1-49.05    1-52.59    1-53.38     53.38
                                      2-05.50    4-01.41    3-13.18    3-05.15    1-03.13    2-05.20    4-05.52    1-05.58    1-02.38    3-03.54    1-00.39          

   2. Knut Lindløv                    3-08.12    3-09.42    4-22.54    4-28.30    4-31.44    4-37.05    4-42.51    2-48.50    2-51.31    2-55.12    2-55.52     55.52
                                      3-08.12    2-01.30    2-13.12    4-05.36    2-03.14    3-05.21    3-05.46    2-05.59    2-02.41    2-03.41    2-00.40          

   3. Ola Einar Bækkevold             1-04.09    1-05.26    1-19.28    1-23.49    1-27.29    1-32.29    1-37.33    4-49.51    3-52.39    3-56.04    3-56.55     56.55
                                      1-04.09    1-01.17    5-14.02    1-04.21    4-03.40    1-05.00    1-05.04    5-12.18    3-02.48    1-03.25    4-00.51          

   4. Leif Lødeng                     5-09.11    4-10.41    3-22.27    3-26.58    3-31.06    3-36.41    3-42.19    3-48.55    4-52.54    4-57.00    4-57.40     57.40
                                      5-09.11    2-01.30    1-11.46    2-04.31    5-04.08    4-05.35    2-05.38    3-06.36    4-03.59    4-04.06    2-00.40          

   5. Odd Korslund                    4-09.07    5-11.33    5-25.34    5-37.30    5-41.02    5-46.43    5-54.17  5-1.01.07  5-1.05.10  5-1.10.52  5-1.11.55   1.11.55
                                      4-09.07    5-02.26    4-14.01    5-11.56    3-03.32    5-05.41    5-07.34    4-06.50    5-04.03    5-05.42    5-01.03          

H70 3 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

   1. Thore Løken                     1-05.16    1-11.06    1-13.28    1-20.10    1-26.47    1-30.22    1-32.40    1-43.54    1-46.00    1-46.49     46.49
                                      1-05.16    1-05.50    1-02.22    2-06.42    1-06.37    1-03.35    1-02.18    2-11.14    1-02.06    1-00.49          

   2. Harald Wibye                    2-05.40    2-12.37    2-15.24    2-21.01    2-30.29    2-34.53    2-37.55    2-44.47    2-47.35    2-48.47     48.47
                                      2-05.40    2-06.57    2-02.47    1-05.37    2-09.28    2-04.24    2-03.02    1-06.52    2-02.48    2-01.12          

A-åpen 5 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.        11.        12.        13.  Resultat

   1. Tore Bjørnerød                  1-03.02    1-04.19    1-10.49    1-13.51    1-15.20    1-21.11    1-23.09    1-25.54    1-29.09    1-32.40    1-34.14    1-36.18    1-36.46     36.46
                                      1-03.02    1-01.17    1-06.30    1-03.02    1-01.29    1-05.51    1-01.58    1-02.45    1-03.15    1-03.31    1-01.34    1-02.04    1-00.28          

B-åpen 3 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

C-åpen 2 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.  Resultat

   1. Anne Nilsen                     1-03.41    1-08.31    1-12.52    1-16.05    1-19.52    1-22.11    1-25.15    1-26.46     26.46
                                      1-03.41    1-04.50    1-04.21    1-03.13    1-03.47    1-02.19    1-03.04    2-01.31          

   2. Are Nodland                     2-03.55    2-11.01    2-21.28    2-24.53    3-37.56    3-41.01    2-44.22    2-45.12     45.12
                                      2-03.55    2-07.06    3-10.27    2-03.25    3-13.03    3-03.05    2-03.21    1-00.50          

   3. Kristin Tjernshaugen            3-07.07    3-15.44    3-21.29    3-31.01    2-37.36    2-40.23    3-44.24    3-46.00     46.00
                                      3-07.07    3-08.37    2-05.45    3-09.32    2-06.35    2-02.47    3-04.01    3-01.36