Strekktider 25.08.2011


Løype 1 - N 1.8 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.  Resultat

   1. Hans Olav Gudevold Skavlan      3-05.02    3-09.03    2-15.48    1-25.05    1-30.58    1-40.35     40.35
                                      3-05.02    3-04.01    1-06.45    1-09.17    1-05.53    1-09.37          

   2. Julie Wold                      1-04.29    2-08.06    1-15.29    2-25.41    3-32.32    2-45.55     45.55
                                      1-04.29    2-03.37    2-07.23    3-10.12    3-06.51    2-13.23          

   3. Erle Wold                       2-04.35    1-08.02    3-16.03    3-26.05    2-32.31    3-46.39     46.39
                                      2-04.35    1-03.27    3-08.01    2-10.02    2-06.26    3-14.08          

Løype 2 - C 2.1 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.  Resultat

   1. Stephen Bryne                   1-02.15    1-05.39    1-10.51    1-16.18    1-19.18    1-22.07    1-24.37    1-25.11     25.11
                                      1-02.15    1-03.24    1-05.12    1-05.27    2-03.00    1-02.49    1-02.30    1-00.34          

   2. Johanne Bratland Tjernshaugen    3-02.58    2-06.48    2-14.19    2-19.57    2-22.29    2-27.25    2-30.08    2-30.42     30.42
                                      3-02.58    2-03.50    2-07.31    2-05.38    1-02.32    3-04.56    2-02.43    1-00.34          

   3. Mathilde Abrahamsen             2-02.50    3-07.16    3-16.28    3-22.22    3-25.59    3-29.05    3-32.46    3-33.23     33.23
                                      2-02.50    3-04.26    4-09.12    3-05.54    3-03.37    2-03.06    3-03.41    3-00.37          

   4. Karoline Bjørnerød              4-03.04    4-08.13    4-16.55    4-23.36    4-28.16    4-34.34    4-38.43    4-39.27     39.27
                                      4-03.04    4-05.09    3-08.42    4-06.41    4-04.40    4-06.18    4-04.09    4-00.44          

Løype 3 - A/B 3.0 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.  Resultat

   1. Bjørn Paulsen                         -          -          -          -          -          -          -          -          -     36.57
                                            -    5-09.58    1-06.26    1-05.25    1-03.07    1-04.23    2-02.53    4-04.03    4-00.42          

   2. Jan Jansen                      2-03.10    2-09.25    2-16.33    2-23.04    2-28.36    2-35.06    2-38.13    2-41.40    2-42.15     42.15
                                      2-03.10    1-06.15    2-07.08    2-06.31    5-05.32    4-06.30    3-03.07    2-03.27    1-00.35          

   3. Elisabeth Johansen              1-03.05    4-14.30    3-22.39    3-29.23    3-32.54    3-37.20    3-39.06    3-42.52    3-43.36     43.36
                                      1-03.05    6-11.25    3-08.09    3-06.44    2-03.31    2-04.26    1-01.46    3-03.46    5-00.44          

   4. Harald Wibye                    3-04.37    3-14.08    4-27.45    4-38.01    4-43.45    4-51.12    4-54.22          -          -     59.52
                                      3-04.37    4-09.31    6-13.37    5-10.16    7-05.44    7-07.27    4-03.10          -    8-05.30          

   5. Michael Nils Woodward           7-07.55    8-24.41    7-34.32    5-42.23    5-49.23    5-54.46    5-58.06  4-1.00.57  5-1.01.34   1.01.34
                                      7-07.55    8-16.46    4-09.51    4-07.51    8-07.00    3-05.23    5-03.20    1-02.51    2-00.37          

   6. Sten Rune Karlsen               4-05.30    5-14.51    6-28.34    6-47.57    6-52.16    6-59.19  7-1.03.31  6-1.10.40  6-1.11.21   1.11.21
                                      4-05.30    3-09.21    7-13.43    7-19.23    3-04.19    5-07.03    7-04.12    5-07.09    3-00.41          

   7. Ida Karine Karlsen              5-05.40    5-14.51    5-28.23    7-48.07    7-52.29    7-59.39  6-1.03.25  5-1.10.38  7-1.11.22   1.11.22
                                      5-05.40    2-09.11    5-13.32    8-19.44    4-04.22    6-07.10    6-03.46    6-07.13    5-00.44          

   8. Mona Skjeggestad                6-06.53    7-20.24    8-55.28  8-1.12.39  8-1.18.19  8-1.26.50  8-1.32.15  7-1.40.27  8-1.41.39   1.41.39
                                      6-06.53    7-13.31    8-35.04    6-17.11    6-05.40    8-08.31    8-05.25    7-08.12    7-01.12          

Løype 4 - A kort 4.7 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

   1. Harald Bauger                   5-10.42    3-19.38    1-29.45    1-34.36    1-39.53    1-47.55    1-57.06  1-1.03.09  1-1.05.59  1-1.06.40   1.06.40
                                      5-10.42    3-08.56    1-10.07    1-04.51    5-05.17    1-08.02    1-09.11    1-06.03    1-02.50    1-00.41          

   2. Morten Johansen                 3-10.13    2-17.14    2-30.42    2-35.48    2-40.37    2-49.56  2-1.01.11  2-1.08.01  2-1.12.05  2-1.12.56   1.12.56
                                      3-10.13    2-07.01    3-13.28    4-05.06    4-04.49    3-09.19    4-11.15    3-06.50    4-04.04    3-00.51          

   3. Per Oscar Saugestad             4-10.23    4-21.02    3-33.49    3-39.19    3-43.34    3-52.53  3-1.03.16  3-1.09.58  3-1.14.17  3-1.15.00   1.15.00
                                      4-10.23    4-10.39    2-12.47    5-05.30    2-04.15    3-09.19    2-10.23    2-06.42    5-04.19    2-00.43          

   4. Odd Korslund                    2-09.47    1-16.27    4-46.18    4-51.18    4-55.32  4-1.04.24  4-1.14.49  4-1.22.09  4-1.25.46  4-1.26.39   1.26.39
                                      2-09.47    1-06.40    4-29.51    2-05.00    1-04.14    2-08.52    3-10.25    4-07.20    2-03.37    4-00.53          

   5. Leif Lødeng                     1-07.38    5-23.24    5-53.59    5-59.01  5-1.03.24  5-1.13.49  5-1.28.00  5-1.37.12  5-1.40.53  5-1.42.36   1.42.36
                                      1-07.38    5-15.46    5-30.35    3-05.02    3-04.23    5-10.25    5-14.11    5-09.12    3-03.41    5-01.43          

Løype 5 - A lang 5.7 km, plassering ved poster, tider pr. strekk

                                           1.         2.         3.         4.         5.         6.         7.         8.         9.        10.  Resultat

   1. Torgeir Snilsberg               1-06.16    1-10.04    1-20.49    1-26.37    1-30.02    1-34.15    1-47.37    1-52.45    1-55.58    1-56.33     56.33
                                      1-06.16    1-03.48    2-10.45    1-05.48    1-03.25    1-04.13    1-13.22    1-05.08    4-03.13    1-00.35          

   2. Henning Bratland Carlsen        2-07.28    3-12.34    2-22.57    2-29.05    2-33.16    2-39.18    2-52.56    2-58.24  2-1.01.13  2-1.01.55   1.01.55
                                      2-07.28    4-05.06    1-10.23    2-06.08    2-04.11    3-06.02    2-13.38    2-05.28    1-02.49    3-00.42          

   3. Ørjan Totland                   3-07.53    2-12.11    3-26.04    3-32.30    3-37.20    4-46.37  4-1.01.14  3-1.07.07  3-1.09.57  3-1.10.34   1.10.34
                                      3-07.53    2-04.18    4-13.53    3-06.26    4-04.50    4-09.17    3-14.37    3-05.53    2-02.50    2-00.37          

   4. Per Reidulf Holm                4-10.39    4-15.10    4-28.11    4-34.46    4-39.02    3-44.46  3-1.01.11  4-1.07.43  4-1.10.44  4-1.11.27   1.11.27
                                      4-10.39    3-04.31    3-13.01    4-06.35    3-04.16    2-05.44    4-16.25    4-06.32    3-03.01    4-00.43