25manna - bli med på en sosial tur !
Fredag 10. oktober 2025 14:00 - søndag 12. oktober 2025 23:00 34 kommer

25manna - bli med på en sosial tur !

Påmelding
Gratis
Fredag 10. oktober 2025 14:00 - søndag 12. oktober 2025 23:00
34 kommer

34 kommer

Selmer Løken Solan Løken Øyvind Løken Kjetil Karlsen Kaia Kristine Lie Donatas Kontautas Trym Breimo Morten Breimo Mira Fosser Lundsrud Birk Breimo Per Oscar Saugestad Erik Rytter Jakobsen +22 til Se alle

Program

10.10. 14:00 · Start
12.10. 23:00 · Slutt

Pris

Påmelding gratis

Beskrivelse

25manna - breddestafett for alle !

Helgen 10-12 oktober vil vi ha med alle OK Moss-løpere med buss og hotell til Stockholm. Vi har meldt på 2 lag og har mange sengeplasser, og håper alle vil bli med på en supersosial tur :-)

Selve stafetten går i Upplands Väsby like utenfor Stockholm. Klubben dekker kostnadene for løp, buss og sjåfør.

Hva  er 25manna stafetten?

Det er en stafett med 25 løpere på hvert lag og hvor det er en stor fordel for klubber med god bredde. På noen av strekkene er det kun en som løper mens på andre er det 4 parallelle løpere.

Dette er et veldig sosialt og morsomt klubbarrangement

Les mer 25-manna

Etappeoversikt


Plan

Vi reiser med buss fra Moss til Stockholm kl. 14 fredag 10. oktober. Vi stopper i Karlstad underveis for middag.

I år skal vi på bo på Quality hotel Strawberry arena. Klubben har booket rom  til at vi kan stille 2 lag i stafetten! Prisene varierer i ulike romkategorierfra 1195-1595  SEK kr pr rom/natt. Sportmiddagsbuffè er bestilt til lørdag kveld, prisene er 115 sek for barn under 14 år og 200 sek for voksen. 

Mer om hotellet her:  https://www.strawberry.no/hotell/sverige/solna/quality-hotel-strawberry-arena/

Lørdag løper vi 25mannastafetten.

Søndag løper vi 25-mannamedeln før vi returnerer til Moss med buss ned middagsstopp underveis.

Laguttak

UK vil komme tilbake til mer informasjon om uttak av laget til 25 manna stafetten.

Klubbspons

Klubben sponser buss, påmeldingsavgifter til stafetten og teltplass for klubbtelt.

Deltagere må selv dekke overnatting og mat på reisen. 

Vi har holdt av rom med overnattingsplasser til 2 lag + noen reserver/heiagjeng, så meld dere på, slik at vi får oversikt over hvor mange som vil være med, og om mulig evt bestiller flere rom. 

 


Kommentarer

Du må logge inn for å poste i veggen.


Andre arrangementer fra Orienteringsklubben Moss