Orienteringsklubben Moss

Orienteringsklubben Moss

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 10 Aug
kl 09:00 - 15:00
Treningsleir og sosialt
Orienteringsklubben Moss   OK Moss inviterer til treningsleir og sosialt…
Tue 17 Aug
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening - Son - Grevlingen skole
Orienteringsklubben Moss   Påmelding i kalenderen.
Thu 19 Aug
kl 17:30 - 19:00
Treningsløp Våler Varde - Kjesebotn
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Tue 24 Aug
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsserieløp i Trøsken (evt. normal tirsdagstre
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer
Wed 25 Aug
kl 18:00 - 19:30
Onsdagstrening
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer
Thu 26 Aug
kl 17:30 - 19:00
Treningsløp Son - Deør
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Tue 31 Aug
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Moss Nesparken
Orienteringsklubben Moss   O-teknisk trening fra Noreødegården. Vår trener…
Thu 2 Sep
kl 17:00 - 18:30
Mossemesterskap lang - Henestangen
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Tue 7 Sep
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsserieløp i Indre Østfold (evt. normal tirsd
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer
Wed 8 Sep
kl 18:00 - 19:30
Onsdagstrening
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer
Thu 9 Sep
kl 17:00 - 17:30
Treningsløp Mossemarka Skaran - Kolsrødveien
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Tue 14 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Våler Varde
Orienteringsklubben Moss   O-teknisk trening fra Noreødegården. Vår trener…
Thu 16 Sep
kl 17:00 - 18:30
Treningsløp Våler - Brønnerødtjern
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Tue 21 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Moss - Skihytta
Orienteringsklubben Moss   O-teknisk trening fra Noreødegården. Vår trener…
Thu 23 Sep
kl 17:00 - 18:30
Treningløp Våler - Trollhetta - Sorte Havre
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Sat 25 Sep
kl 10:00 - 12:00
#tilbaketilidretten
Orienteringsklubben Moss   Lørdag 25. september planlegges en…
Sat 25 Sep
kl 11:00 - 13:00
Ungdomsserieløp i Moss (evt. normal tirsdagstrenin
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer
Tue 28 Sep
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Moss Molbekk
Orienteringsklubben Moss   O-teknisk trening fra Noreødegården. Vår trener…
Thu 30 Sep
kl 17:00 - 20:00
Mossemesterskap nattorientering (med treningsløp)
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Thu 7 Oct
kl 16:30 - 17:30
Treningsløp Moss Ekholt
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Thu 14 Oct
kl 16:30 - 17:30
Treningsløp Moss - Årvolltangen
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Sat 30 Oct
kl 10:00 - 12:00
Mossemseterskap Ultralang
Orienteringsklubben Moss   Mer info kommer i egen nyhetssak
Dato Navn Beskrivelse Valg
Tue 20 Jul
kl 08:00 - 18:00
Mellomdistansetrening
Orienteringsklubben Moss  
O-teknisk krevende mellomdistanse fra…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Sun 11 Jul
kl 11:00 - 13:00
Treningsløp Augerød
Orienteringsklubben Moss  
Treningsløp fra Ileveien 18, mer…   Les mer  
Tue 6 Jul
kl 16:00 - 16:00
SOMMERJOBB KART
Orienteringsklubben Moss  
Som tidligere år vil klubben også i…   Les mer  
Tue 22 Jun
kl 18:00 - 20:00
Orientering på 1-2-3
Orienteringsklubben Moss  
OK-Moss tilbyr en smak av orienteringssporten for…   Les mer  
Thu 17 Jun
kl 17:30 - 19:00
Treningsløp Råde Idrettsplass
Orienteringsklubben Moss   Idrettsveien 30
Velkommen til treningsløp på…   Les mer  
Tue 15 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsserieløp Moss Nesparken + Sommeravslutn
Orienteringsklubben Moss  
Se egen nyhetssak. Påmelding…   Les mer  
Thu 10 Jun
kl 17:30 - 19:00
Treningsløp Larkollen Møvik med Kråkecup
Orienteringsklubben Moss  
  Les mer  
Wed 9 Jun
kl 18:00 - 20:00
Tekniktrening fra NØG (AB nivå)
Orienteringsklubben Moss  
Ekstre teknikktrening fra NØG med…   Les mer  
Tue 8 Jun
kl 18:00 - 19:30
Ungdomsserieløp Fredrikstad
Orienteringsklubben Moss  
Mer informasjon kommer.   Les mer  
Thu 3 Jun
kl 17:30 - 19:00
Treningsløp Fjell
Orienteringsklubben Moss  
PM treningsløp Fjell 3. juni (ok-moss.no)   Les mer  
Wed 2 Jun
kl 18:00 - 19:30
O-teknisk trening A/B nivå på Årvolltangen
Orienteringsklubben Moss   storebaug 4
Ekstra o-teknisk trening for A/B løpere…   Les mer  
Tue 1 Jun
kl 18:00 - 20:00
Ungdomsserieløp i Halden
Orienteringsklubben Moss   Hovsveien 16
Hurra, sesongens første…   Les mer  
Sun 30 May
kl 11:00 - 13:00
Treningsløp/Kråkecup med piknik
Orienteringsklubben Moss   Teibernveien 146
Vi ønsker velkommen til første…   Les mer  
Thu 27 May
kl 17:30 - 19:00
Mossemesterskap Sprint - Store Brevik
Orienteringsklubben Moss  
Mer informasjon   Les mer  
Tue 25 May
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Ringvoll skole
Orienteringsklubben Moss  
O-teknisk trening fra Ringvoll Skole. Vår trener…   Les mer  
Thu 20 May
kl 17:30 - 19:00
Mossemesterskap mellomdistanse Mollbekk
Orienteringsklubben Moss  
  Les mer  
Tue 18 May
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Råde Idrettsplass
Orienteringsklubben Moss  
O-teknisk trening fra Råde Idrettsplass.…   Les mer  
Thu 13 May
kl 11:00 - 13:00
Treningsløp Ramberg
Orienteringsklubben Moss  
Mer informasjon kommer i egen nyhetssak   Les mer  
Tue 11 May
kl 18:00 - 19:30
Tirsdagstrening Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
O-teknisk trening fra Noreødegården.…   Les mer  
Sat 8 May
kl 18:00 - 20:00
Fokus LØP Østfold #2
Orienteringsklubben Moss  
Løp 2 i serien Fokus Løp Østfold. Mer info…   Les mer  
Sat 8 May
kl 10:30 - 14:30
Treningsløp Ødemørk
Orienteringsklubben Moss  
SE informasjon her: …   Les mer  
Fri 7 May
kl 18:00 - 22:30
Filminnspilling
Orienteringsklubben Moss   Orientering   Ødemørkveien 150
Innspillingen flyttes til fredag på grunn…   Les mer  
Tue 4 May
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening på Kirkebygden skole
Orienteringsklubben Moss   Skoleveien 1
O-teknisk trening på kartet Kirkebygden.…   Les mer  
Sat 1 May
kl 10:30 - 13:30
Treningsløp Våler Varde for klubbens medlemmer
Orienteringsklubben Moss   Middagsåsen sportssenter
Vi ønsker velkommen til treningsløp…   Les mer  
Sat 1 May
kl 08:00 - 15:00
FOKUS LØP ØSTFOLD
Orienteringsklubben Moss  
Første løp i serien FOKUS LØP Østfold. Smaalenene…   Les mer  
Fri 30 Apr
kl 08:00 - 23:00
Ukas løype Brønnerødtjern 29.04-08.05
Orienteringsklubben Moss  
Se egen nyhetssak for mer informasjon   Les mer  
Thu 29 Apr
kl 18:00 - 20:00
Fellestrening for juniorer ++
Orienteringsklubben Moss   Fergeleiet ved Dillingøya
Se nyhetssak for mer informasjon   Les mer  
Tue 27 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - Oppmøtested er flyttet fra Varna
Orienteringsklubben Moss   Våk skole
O-teknisk trening fra Varna Evangeliesenter. NB!…   Les mer  
Sun 25 Apr
kl 15:00 - 15:30
Sprinttrening Krapfoss Skole
Orienteringsklubben Moss   Anton krogsvoldsvei 4
To løyper henger ute fra Krapfoss skole.…   Les mer  
Fri 23 Apr
kl 19:00 - 20:00
Sprintsløyfer N og C nivå Nesparken
Orienteringsklubben Moss  
Anders har laget noen fine sløyfer i Nesparken.…   Les mer  
Thu 22 Apr
kl 18:00 - 18:00
Treningsløp Selftiming Skihytta
Orienteringsklubben Moss   Skihytteveien 155
Ny selftiming ukas løype økt. Denne…   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening for urokråker fra Moss
Orienteringsklubben Moss   Orientering   Skredderveien 100
O-teknisk trening fra Åvangen skole.…   Les mer  
Tue 20 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstren. for urokråker fra Våler/Vestby/Askim
Orienteringsklubben Moss   Orientering   Skoleveien 1
O-teknisk trening fra Kirkebygden skole.Henning…   Les mer  
Thu 15 Apr
kl 18:00 - 23:30
Treningsløp selftiming/ukas løype fra NØG
Orienteringsklubben Moss  
Ukas løype med tidtaking fra NØG, se egen…   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstren. for urokråker fra Våler/Vestby/Askim
Orienteringsklubben Moss   Orientering   Karl Toverudsvei 10
O-teknisk trening fra Våk skole.Henning har…   Les mer  
Tue 13 Apr
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening for urokråker fra Moss
Orienteringsklubben Moss   Orientering   Ekholtveien 69
O-teknisk trening fra Ekholt skole. Henning har…   Les mer  
Tue 6 Apr
kl 19:00 - 19:30
Digital styrketrening
Orienteringsklubben Moss  
I morgen blir det en ny digital styrkeøkt via…   Les mer  
Tue 30 Mar
kl 19:00 - 19:30
Digital styrketrening
Orienteringsklubben Moss  
Göran tar oss igjennom en 30 minutters…   Les mer  
Tue 23 Mar
kl 19:00 - 19:30
Digital styrketrening
Orienteringsklubben Moss  
Göran tar oss igjennom en 30 minutters…   Les mer  
Wed 17 Mar
kl 01:00 - 01:00
Ukas løype Skaran
Orienteringsklubben Moss  
  Les mer  
Sat 13 Mar
kl 18:00 - 20:00
Ukas Løype Kirkebygden uke 11-13
  Les mer  
Thu 11 Mar
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 9 Mar
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
Osloveien 25, 1534 Moss
NB!Viktig informasjon om dagens trening. …   Les mer  
Thu 4 Mar
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 2 Mar
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
O-teknisk trening fra Verket skole i…   Les mer  
Thu 25 Feb
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 23 Feb
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
O-teknisk trening fra Verket skole i…   Les mer  
Mon 22 Feb
kl 23:15 - 23:30
Ukas løype v/Nøkkeland 12.02-23.02
Nøkkeland skole
Disse løypene henger ute til 23.02! Ukas løype i…   Les mer  
Thu 18 Feb
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 16 Feb
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
O-teknisk trening fra Verket skole i…   Les mer  
Sun 14 Feb
kl 11:00 - 13:00
Kråkecup#8
Halmstad skole
Sprint fra Halmstad skole   Les mer  
Thu 11 Feb
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 9 Feb
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
O-teknisk trening fra Verket skole i…   Les mer  
Sun 7 Feb
kl 11:00 - 13:00
Kråkecup #7
Kråkecup #7- Mellomdistanse fra Råde…   Les mer  
Thu 4 Feb
kl 18:00 - 20:00
Intervalltrening fra Noreødegården
Orienteringsklubben Moss  
Intervalltrening fra Noreødegården Økten vil…   Les mer  
Tue 2 Feb
kl 18:00 - 20:00
Tirsdagstrening - OK Moss
O-teknisk trening fra Verket skole i…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline