Klubbhus utleie

Klubbhus utleie

-

Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Fri 22 Oct
kl 18:00 - 17:00
ÅS IL
Administratorer   barmarkssamling for skigruppa i Ås IL v/Gustav…
Wed 27 Oct
kl 18:30 - 21:00
Erik Sandbæk
Administratorer   WC 2023
Sat 6 Nov
kl 10:00 - 12:00
OK Moss v/Erik
Administratorer   Kurs
Fri 12 Nov
kl 18:00 - 11:00
Breimo
Birk konfirmasjon
Sat 20 Nov
kl 09:00 - 18:00
Jan Løken Johannessen
Sat 20 Nov
kl 13:00 - 17:00
Jan Løken Johannessen
Administratorer  
Sat 4 Dec
kl 10:00 - 17:00
OK Moss v/Erik
Administratorer   Kurs
Dato Navn Beskrivelse Valg
Dato Navn Beskrivelse Valg
Fri 15 Oct
kl 15:00 - 14:00
Freidig orientering
Administratorer  
I forbindelse med Blodslitet. Overnatting   Les mer  
Wed 13 Oct
kl 10:00 - 14:00
Skautraverne
Administratorer  
v/Knut Lindløv   Les mer  
Wed 22 Sep
kl 16:00 - 20:00
Rulleskirenn Moss Skiklubb
Administratorer  
v/Øystein   Les mer  
Fri 3 Sep
kl 18:00 - 18:30
Marit Bakke
  Les mer  
Wed 25 Aug
kl 16:00 - 21:00
Kambomila
Mossekarusellen/Kambomila - Arrangører disponerer…   Les mer  
Powered by: Bloc